Ověřená firma

STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO ŠKODOVÁK

Efektivní denní kontrola hospodaření prostřednictvím Zákaznického portálu.

0 (0 hodnocení)

+420 378 228 111

Popis činnosti

SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR.
Historie Škodovák se datuje od 5. 6. 1959.

Nabízíme efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky.

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

Služby

správa a údržba domů a bytů instalatérské práce topenářské práce zednické a pokrývačské práce truhlářské práce elektrické práce včetně revizí realitní činnost vedení účetnictví údržbářské práce rezervační systém

Kontakty

Telefony

+420 800 900 363 bezplatná linka
+420 378 228 111 hlavní telefon

Emaily

info@skodovak.cz
zakaznickecentrum@skodovak.cz

Odkazy

http://www.skodovak.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu