OKIM spol. s r.o.

Společnost OKIM je autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA, užitkových vozů VOLKSWAGEN a servis osobních a užitkových vozů VOLKSWAGEN.

0 (0 hodnocení)

+420 416 533 380

Prodej a servis vozů

Popis činnosti

Společnost OKIM spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a na automobilovém trhu úspěšně nabízí své služby zákazníkům již ve čtyřech pobočkách.

Autosalony společnosti OKIM spol. s r.o. se nacházejí v Lovosicích, Ústí nad Labem, Lounech a nově i v Kadani. Všechny naše provozovny splňují nejpřísnější kvalitativní, technická i ekologická kritéria, vč. ISO 9001, vyplývající z nároků kladených na autorizované prodejce vozů Škoda i Volkswagen a poskytují klientům vysoce kvalifikované služby.

Nejvyšším kritériem, které se snažíme již od roku 1993 podřídit veškerou činnost, je spokojenost Vás, našich zákazníků. Součástí všech autosalonů je prostorný servis, odpovídající sklad náhradních dílů, vhodné parkoviště pro bezproblémové zaparkování, autobazar a dostatečný sklad nových vozidel.

Nabízíme našim klientům prodej nových vozů Škoda, užitkových i osobních vozů Volkswagen, nákladních vozů Avia a vysoce kvalifikované servisní služby, které provádíme vyškoleným personálem v dílnách vybavených nejmodernějšími přístroji a technologií.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

nové vozy ojeté vozy díly a příslušenství

Služby

prodej nových a ojetých vozů financování servis vozidel odtahová služba 24/7 karosářské práce mechanické služby pneuservis lakovna

Značky

Škoda Volkswagen

Kontakty

Telefony

+420 416 533 380 Prodej a servis vozů
+420 416 533 298 Tel.

Emaily

prodej.lv@okim.cz
servis.lv@okim.cz

Odkazy

www.okim.cz
www.skoda-auto.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu