RUMPOLD s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 271 737 967

Popis činnosti

Firmy skupiny RUMPOLD poskytují komplexní služby v oblasti nakládání s odpady jak pro města a obce, tak i pro průmyslové podniky, živnostníky, včetně obchodních řetězců. Sběr, svoz a transport všech druhů odpadů je zajišťován nejmodernější technikou.

Společnost klade důraz na materiálové i energetické využití odpadů. Za tímto účelem provozuje zařízení na třídění a úpravu odpadů, biodegradační plochy, kompostárny, solidifikační jednotku, závod na výrobu tuhých alternativních paliv atd. Speciální nabídkou společnosti je recyklace elektrošrotu a recyklace chladících zařízení s obsahem freonů pomocí unikátní mobilní technologie.

Řada našich provozoven poskytuje pro své zákazníky i další služby, jako například údržbu a čištění komunikací, správu veřejného osvětlení nebo údržbu zeleně.

Ve všech oblastech ochrany životního prostředí jsou realizovány takové postupy, které plně odpovídají legislativě ČR a EU. Z těchto důvodů je firma RUMPOLD držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a také nositelem označení Odborný podnik pro nakládání s odpady.

Služby

nakládání s komunálním odpadem nakládání se separovanými odpady nakládání s nebezpečnými odpady skládkování komunální služby komplexní servis pro obchodní řetězce spalování sanace nakládání s elektroodpadem nakládání s bioodpadem poradenství

Kontakty

Telefony

+420 271 737 967 hlavní telefon
+420 271 735 992 další telefon

Emaily

info@rumpold.cz

Odkazy

http://www.rumpold.cz

Kontakty

Klíčová slova

svoz třídění recyklace odpadů ekologické skládky likvidace nebezpečného dopadu

Kategorie

Odpady

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu