+420 222 220 665

Main

Akční nabídka

Popis činnosti

Vítejte ve vegetariánské restauraci, která má za cíl potěšit Vaše smysly a odlehčit Vaší hlavě. Dům, ve kterém se nacházíme, má více jak pětisetletou historii. Interiér Lehké hlavy je dílem několika českých i zahraničních umělců.

V naší restauraci chceme vařit jídla, která jsou zdravá a zároveň chutná, jídla lehká i sytá. Vaříme přátelsky vůči lidem, kteří jsou zvyklí jíst maso.

V restauraci se nekouří a neprodává tvrdý alkohol. Snažili jsme se k jídlu vybrat ta nejkvalitnější vína, digestivy a pivo. Vaříme v otevřené kuchyni a naše kuchyň je také otevřena novým směrům; chceme aby si u nás každý mohl vybrat něco svého. Chceme potěšit a inspirovat všechny Vaše smysly, zdravě propojovat chutě, vůně, barvy a zvuky.

Navštivte i naší sesterskou restauraci Maitrea. Ta má 2 patra s 90 místy k sezení a interiér ve stylu feng shui se dvěma pohyblivými fontánami, krbem a zátiším s Buddhou – MAITREA.

Jsme rádi, když se u nás líbí a chutná dalším lidem rádi se přitom necháme inspirovat Vašimi dalšími nápady.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Vegetariánská kuchyně Předkrmy Polévky Saláty Hlavní jídla Dětská jídla Dezerty Denní menu Horké čokolády Nápoje Veganská kuchyně Vína

Služby

Nekuřácká restaurace Unikátní interiér Přátelská obsluha Klimatizace

Značky

Pilsner Urquell Bernard Birell Cider Aperol Spritz Grešík Samurai shot Mountain Espresso Blend

Certifikáty

TripAdvisor Certifikát výjimečnosti Mauerův výběr

Jazyky

Český Anglický

Kontakty

Telefony

+420 222 220 665 Main

Emaily

info@lehkahlava.cz

Odkazy

http://www.lehkahlava.cz website

Facebook

Hodnocení

Prostředí
80
Jídlo
90
Cena
80
Obsluha
80
  • 82 od , 05.03.2015 13:44
    Je výborná, krásné prostředí, milá obsluha a skvělé jídlo. Doporučuji!!!

Kontakty

Otevírací hodiny

Z důvodu vládních opatření jsme museli Lehkou hlavu dočasně uzavřít. Pokud máte chuť na vegetariánské jídlo a chcete nás podpořit, objednejte si jídlo z naší sesterské restaurace Maitrea v Týnské uličce.

Klíčová slova

vegetariánská jídla vegetariánská kuchyně vegetariánská restaurace vegetarián hlavní jídla bez masa jídla z čerstvých surovin domácí čerstvé džusy nekuřácká restaurace Praha vegetariánská kuchyně Praha 1 vegetariánská kuchyně Staré Město vegetariánská restaurace Praha 1 vegetariánská restaurace Staré Město otevřená kuchyně Praha 1 zdravé jídlo Praha 1 bezmasé jídlo Praha 1 vegetariánské denní menu vegetariánské denní menu Praha 1 jídla z čerstvých surovin Praha 1 Lehká hlava Praha 1 Lehká hlava Staré Město fresh džusy bio kuchyně denní menu Praha týdenní menu Praha restaurace Restaurace Praha káva čaje čajový koktejl dezerty Praha předkrmy jídelní lístek čerstvé saláty čerstvé saláty Praha spiritualita komunita zdravé dobroty zdraví a krása mezinárodní kuchyně restaurants near me mexican restaurant vegetarian restaurant restaurants prague vegan restaurant vegetarian restaurant prague vegan restaurant prague restaurant nearby vegetarian restaurants best restaurant near me restaurants open near me vegan restaurants near me vegetarian restaurants near me restaurant prague old town old town prague

Kategorie

Restaurace Jídelny, rozvoz jídel Zdravá výživa, doplňky a biopotraviny Cukrářská výroba Gastronomické služby Hospody, hostince Káva a čaj Kavárny Občerstvení Rychlé občerstvení

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

82 (1 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu