Bezpečnostní agentura ADAS - bezpečnostní služby

Vaše bezpečnost - naše starost!

0 (0 hodnocení)

+420 271 752 468

Kancelář

Popis činnosti

Provozujete obchod, zajišťujete výstavbu nebo provoz objektu, či pořádáte společenskou akci? Potřebujete přepravit vyšší finanční hotovost, doprovázet při jejím převozu, nebo uschovat své ceniny? Ve všech těchto případech se neobejdete bez služeb bezpečnostní agentury, která ochrání Váš majetek a v neposlední řadě zajistí bezpečí pro Vaše zákazníky, zaměstnance a hosty.

Nabízíme komplexní servis v oblasti bezpečnostních služeb. Svou činnost zaměřujeme na fyzickou ostrahu objektů a staveb, recepční a informační služby, služby pořadatelské při zajišťování kulturních a společenských akcí. Pro ostrahu objektů lze také využít služební cvičené psy, a to například při ozbrojeném doprovodu při převozu finančních hotovostí.

Další formu bezpečnostních služeb pak představuje detektivní činnost. Tento způsob ostrahy je využíván uvnitř prodejních prostor.

V současné době společnost zajišťuje ostrahu přibližně devadesáti objektů s rozdílnými způsoby střežení a sto padesát různých supermarketů s rozdílnými požadavky různých řetězců. Za dobu našeho dlouhodobého působení se nám podařilo stát se při svých aktivitách firmou s celorepublikovou i zahraniční působností.

Dobře odvedená práce = Spokojený zákazník = Dobrá spolupráce = Dobré ohodnocení = Zisk obou firem = Zajištění existence obou firem.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Fyzická ostraha objektů Ostraha objektů Převoz peněz a cenin Ostraha supermarketů PCO Kamerové systémy EZS Detektivní činnost

Kontakty

Telefony

+420 271 752 468 Kancelář
+420 739 403 180 Mobil
+420 271 752 468 Fax

Emaily

adas@adas.cz

Odkazy

www.adas.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu