+420 374 629 413

Main

Popis činnosti

Hledáte instalatéra, topenáře v okolí Stříbra? Praskly Vám trubky, nebo Vás zlobí topení? Obraťte se na nás.

Nabízíme rychlé a kvalitní instalatérské a topenářské práce všeho druhu. Potřebujete instalační materiál, sanitární techniku, sháníte kotel? To vše a daleko více najdete u nás. Nabízíme prodej instalačního materiálu. Provádíme rozvody vody a kanalizace, montáže topení i podlahového topení, ohřívačů vody, kotlů, solárních kolektorů, koupelen včetně dodávky materiálu i zařizovacích předmětů. Servisujeme bojlery Varim, Atmos a Atmos.


V naší prodejně najdete široký sortiment vodoinstalatérského, topenářského i elektroinstalačního materiálu, dále sanitární keramiky, baterií, koupelnových skříněk a dalšího vybavení koupelen.

Nově nabízíme prodej přírodního kamene. V objektu se nachází prodejna zdravé výživy, čajů, keramiky a suplementů pro sportovce.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejdůležitější!

Těšíme se na Vaši návštěvu. _

Služby

prodej topenářského materiálu prodej vodoinstalačního materiálu instalatérské práce rozvody vody rozvody kanalizace topenářské práce rozvody topení rozvody podlahového topení kompletace koupelen solární systémy vyhřívání bazénů prodej zdravé výživy

Značky

Dražice Varimatik Novas Ariston Kovarson Dakon Atmos Baxi Protherm Ravak Novaservis Steno Imagine bathroom Nimco Geberit, Jika

Kontakty

Telefony

+420 374 629 413 Main
+420 601 201 325 Alt
+420 606 458 489 Mobile

Emaily

radka.vratnikova@seznam.cz

Odkazy

http://www.vratnik-topeni.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu