Ověřená firma

Dům dětí a mládeže Praha 8 - Spirála

Středisko volného času Praha. Křižovatka celoživotního vzdělávání.

100 (1 hodnocení)

+420 284 681 050

Akční nabídka

Popis činnosti

Sháníte pro své dítě kroužek nebo příměstský tábor? Kontaktujte naše středisko.

Spirála je střediskem volného času pro zájmové vzdělávání zabezpečující volnočasové aktivity v průběhu celého roku (včetně dnů, kdy neprobíhá školní vyučování). Poskytuje metodickou, odbornou, materiální pomoc účastníkům zájmového vzdělávání. Aktivity jsou určeny veřejnosti od předškolního věku do dospělosti. Spirála je zde pro Vás již 38 let.

Nabízíme činnost pravidelnou v podobě celoročních kroužků, příležitostní – zde se jedná především o nárazové akce k výročím, rukodělné dílny, soutěže, vernisáže apod. Dále nabízíme spontánní činnost, jako jsou otevřené kluby, táborovou v podobě zimních a letních táborů, výlety či několikadenní pobyty mimo Prahu.

V letních měsících Vám také nabízíme možnost využít naše letní kino. Promítat začínáme vždy ve 21 hodin. Na místě je pokaždé připraveno občerstvení. Za nepřízně počasí se přesuneme do Divadelního sálu.

V letošním roce Vám nabízíme celou řadu kroužků. Můžete se těšit na aerobik, amatérské divadlo, anglické povídání, barevné hraní, Bazilisk, bydystyling, břišní tance, cvičení na balónech, cvičení pro seniory, dance aerobik, cyklistiku apod.

Dále Vám nabízíme možnost uspořádání v našich prostorech narozeninové oslavy pro své děti. Vše za Vás připravíme my, od výzdoby až po dobrou zábavu. Během dvouhodinového programu je pro děti připraveno uvítání, zábavné společenské hry a soutěže, předání dortu a dárků, taneční zábava a spousta dobré nálady. Na objednání můžeme také připravit občerstvení, které je nabízeno formou rautu. Zároveň pokud budete mít zájem o fotodokumentaci z celé oslavy, rádi Vám ji pořídíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

Kroužky Výlety Akce Pobytové tábory Příměstské tábory Programy pro školy

Kontakty

Telefony

+420 284 681 050 hlavní telefon
+420 233 553 790 Tel.

Emaily

info@ddmpraha8.cz

Odkazy

www.spiralapraha8.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 01.06.2015 15:30
    Pestrá nabídka kroužků a akcí. Skvělý a milý kolektiv.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu