AUTO GOLDCAR a.s.

Kompletní zázemí pro prodej či servis vašeho vozu.

0 (0 hodnocení)

+420 225 354 200

Main

Popis činnosti

Naše společnost AUTO GOLDCAR a. s., autorizovaný prodejce a servis automobilů značky Škoda, dnes i servis vozů všech značek, působí na trhu již řadu let.

V naší provozovně na Bohdalci naleznete kompletní zázemí pro prodej či servis vašeho vozu (autosalon, předávací box, mechanickou dílnu, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku vozidel, půjčovnu automobilů a náhradních aut a pro ty nejmenší nabízíme rozptýlení v našem dětském koutku). Nabízíme též široký sortiment autodoplňků a příslušenství, které si u nás můžete koupit, v některých případech i zapůjčit.

V moderně vybavených dílnách používáme a podle standardů Škoda Auto též i obnovujeme techniku a zařízení, abychom drželi krok se stále se zvyšujícími požadavky pro servis, nových, modernějších a samozřejmě složitějších technologií a zařízení, které přicházejí s novými modely vozů.

Nové vozy ihned k dodání představují akční modely, vozy se slevou nebo předváděcích vozy Škoda, které najdete přímo v našem autosalonu. Nemusíte tedy čekat, až se vůz vyrobí – můžete jej mít hned a za výhodnou cenu!

Pokud máte jasnou představu o tom, jaký má Váš nový vůz být a co všechno má mít, zadejte své požadavky na model, motor, výbavu či barvu a vybírejte z konkrétních nabídky!

Přehled vozů ihned k dodání pravidelně obnovujeme a doplňujeme. Máte tak jistotu, že vybíráte z kompletního sortimentu vozů, který je momentálně k dispozici. Ve spolupráci s renomovanými leasingovými společnostmi vám "ušijeme" leasing přímo na míru na Vaše nové auto Škoda.

Motoristům v nouzi je k dispozici naše odtahová služba s nonstop provozem. Stačí zavolat na tel.: 724 294 294.

Byli bychom rádi, aby název AUTO GOLDCAR nebyl „jen“ značkou firmy, ale abychom ve Vás naplnili i význam našeho motta: AUTO GOLDCAR – JISTOTA PRO ŘIDIČE.

Těšíme se na vás! _

Produkty

Nové vozy Roční vozy Ojeté vozy

Služby

Prodej náhradních dílů Prodej osobních vozů Servisní služby Karosářské práce Péče o vůz Lakýrnické práce Prodejci Škoda Půjčovna vozů Financování vozů Asistenční služba Odtahová služba

Kontakty

Telefony

+420 225 354 200 Main
+420 225 354 266 Fax

Emaily

info@autogoldcar.cz
prodej@autogoldcar.cz

Odkazy

www.autogoldcar.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 19
Út 7 - 19
St 7 - 19
Čt 7 - 19 Dnes
7 - 19
So 8 - 13

Klíčová slova

Škoda autoservis prodej automobilů odtahová služba autolakovna servis všech značek půjčovna automobilů prodej ojetých vozů ruční mytí aut autosalon Škoda geometrie lakovna pneuservis osobní vozy osobní vozy Škoda

Kategorie

Automobily osobní - prodej Odtahová služba Autoservis, opravy silničních vozidel Automobily - náhradní díly Leasing

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu