Ověřená firma

AUTO GOLDCAR a.s.

Kompletní zázemí pro prodej či servis vašeho vozu.

0 (0 hodnocení)

+420 225 354 200

Popis činnosti

Naše společnost AUTO GOLDCAR a. s., autorizovaný prodejce a servis automobilů značky Škoda, dnes i servis vozů všech značek, působí na trhu již řadu let.

V naší provozovně na Bohdalci naleznete kompletní zázemí pro prodej či servis vašeho vozu (autosalon, předávací box, mechanickou dílnu, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku vozidel, půjčovnu automobilů a náhradních aut a pro ty nejmenší nabízíme rozptýlení v našem dětském koutku). Nabízíme též široký sortiment autodoplňků a příslušenství, které si u nás můžete koupit, v některých případech i zapůjčit.

V moderně vybavených dílnách používáme a podle standardů Škoda Auto též i obnovujeme techniku a zařízení, abychom drželi krok se stále se zvyšujícími požadavky pro servis, nových, modernějších a samozřejmě složitějších technologií a zařízení, které přicházejí s novými modely vozů.

Nové vozy ihned k dodání představují akční modely, vozy se slevou nebo předváděcích vozy Škoda, které najdete přímo v našem autosalonu. Nemusíte tedy čekat, až se vůz vyrobí – můžete jej mít hned a za výhodnou cenu!

Pokud máte jasnou představu o tom, jaký má Váš nový vůz být a co všechno má mít, zadejte své požadavky na model, motor, výbavu či barvu a vybírejte z konkrétních nabídky!

Přehled vozů ihned k dodání pravidelně obnovujeme a doplňujeme. Máte tak jistotu, že vybíráte z kompletního sortimentu vozů, který je momentálně k dispozici. Ve spolupráci s renomovanými leasingovými společnostmi vám "ušijeme" leasing přímo na míru na Vaše nové auto Škoda.

Motoristům v nouzi je k dispozici naše odtahová služba s nonstop provozem. Stačí zavolat na tel.: 724 294 294.

Byli bychom rádi, aby název AUTO GOLDCAR nebyl „jen“ značkou firmy, ale abychom ve Vás naplnili i význam našeho motta: AUTO GOLDCAR – JISTOTA PRO ŘIDIČE.

Těšíme se na vás!

Produkty

Nové vozy Roční vozy Ojeté vozy

Služby

Prodej náhradních dílů Prodej osobních vozů Servisní služby Karosářské práce Péče o vůz Lakýrnické práce Prodejci Škoda Půjčovna vozů Financování vozů Asistenční služba Odtahová služba

Kontakty

Telefony

+420 225 354 200 hlavní telefon
+420 225 354 266 Fax

Emaily

info@autogoldcar.cz
prodej@autogoldcar.cz

Odkazy

www.autogoldcar.cz
www.eshop.skoda-auto.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu