+420 544 509 207

sekretariát

Popis činnosti

Jsme stavební firma specializovaná na inženýrské sítě (vodovody, kanalizace, energokanály), pozemní komunikace a parkoviště (kompletní spodní stavba + živičné i dlážděné povrchy), chodníky (živičné povrchy i zámková dlažba), specializované vodohospodářské objekty (nádrže, vodojemy, čistírny odpadních vod), zemní práce.

Stavby dodáváme kompletní, tj. včetně těch, pro které je nutné zajistit speciální práce a dodávky, které nezajišťujeme vlastními pracovníky.

Doplňkově nabízíme i elektrikářské práce (staveništní přípojky, rozvody NN, veřejné osvětlení, revize), silniční nákladní dopravu (valníky s hydraulickou rukou i s vlekem, obojí do 12 tun, sklápěče do 12 tun), kontejnerové sklápěče do 8 tun, přepravu nadměrných nákladů do 25 tun a stavební mechanizaci pro zemní práce.

Veškeré stavební práce realizujeme podle projektů zhotovených autorizovanými projektanty (vlastní projekci nemáme), jsme však schopni zajistit dodávku stavby včetně zpracování projektové dokumentace.

Služby

inženýrské sítě vodovody kanalizace energokanály kolektory pozemní komunikace parkoviště chodníky vodohospodářské objekty nádrže vodojemy čistírny odpadních vod zemní práce stavební práce

Kontakty

Telefony

+420 544 509 207 sekretariát
+420 544 509 208 Ing. Miloslav Pytlík - obchodní ředitel

Emaily

info@isbrno.cz
pytlik@isbrno.cz

Odkazy

www.isbrno.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu