Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova a.s.

• Městská hromadná doprava • Zájezdová autobusová doprava • Zdravotnická doprava • Senior taxi •

10 (1 hodnocení)

+420 476 753 330

Popis činnosti

Provozujeme autobusovou a tramvajovou hromadnou dopravu osob v Mostě a v Litvínově moderními dopravními prostředky na dvaceti devíti linkách. V rámci MHD zajišťuje kvalitní spojení mezi Mostem, Litvínovem a okolními obcemi. Významný podíl zaujímá městská hromadná doprava v obslužnosti průmyslových zón v Komořanech, Záluží a Havrani.

Zajišťujeme také také vnitrostátní a mezinárodní příležitostnou dopravu autobusy odpovídajícími poptávané přepravní vzdálenosti. Specializuje se na zajištění dopravy pro sportovní kluby, školy, firmy a občanská sdružení.

Máte poruchu na autě nebo potřebujete pravidelnou prohlídku svého miláčka? Hledáte autoservis v Mostě nebo Litvínově? Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova a.s. nabízí mimo dopravních služeb také služby autoservisu.

Provádíme pravidelné prohlídky, měření emisí, lehké a běžné opravy, výměnu olejů a mazání, dílčí a celkové opravy agregátů nákladních vozidel a autobusů, lepení prasklin skel. Náš servis také nabízí provedení pravidelných, pozáručních prohlídek autobusů Karosa a Iveco. Provádíme také servis klimatizací a renovace plastových světlometů.

K dispozici jsou Vám i čalounické služby, mytí vozidel, pronájmy mechanismů a plošin a některé vybrané služby. Nabízíme také vzdělávání formou výuky a výcviku pro účely profesní způsobilosti řidičů. Pro odpočinek dále společnost nabízí možnost využití rekreačního zařízení v Kožlanech u Kralovic na Plzeňsku.

Více informací najdete na našich webových stránkách.

Těšíme se na Vás!

Služby

Městská doprava Autobusová doprava Zájezdová doprava Senior taxi Měření emisí Lepení prasklin skel Renovace plastových světlometů Servis klimatizací

Kontakty

Telefony

+420 476 753 330 hlavní telefon
+420 476 753 331 Tel.

Emaily

info@dpmost.cz
jelinek@dpmost.cz
kucharek@dpmost.cz

Odkazy

www.dpmost.cz

Facebook

Hodnocení

  • 10 od , 06.03.2023 05:06
    Hrozný samé zpoždění a pokaždé ujede

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu