Ověřená firma

VORWERK CS k.s.

Již více než 130 let miliony domácností po celém světě oceňují jedinečnost, inovativní technologii a dlouhodobou spolehlivost našich výrobků.

100 (1 hodnocení)

+420 545 232 334

Popis činnosti

Oficiální zastoupení společnosti Vorwerk v České republice se sídlem v Praze a pobočkami v Brně, Ostravě a Plzni.

Nabízíme prodej vysavačů Vorwerk Kobold vhodných pro alergiky a multifunkčního kuchyňského přístroje Thermomix®, originálních filtračních sáčků a filtrů i ostatního spotřebního materiálu a náhradních dílů pro Kobold i Thermomix®.

Společnost Vorwerk je zárukou vysokého standardu ve všech oblastech svého působení. Výzkum, vývoj a výroba všech produktů Thermomix®, Kobold a Lux Asia probíhají pod jednou střechou.

Návštěva přímo ve Vaší domácnosti není jen pro Vaše pohodlí, ale má i další důvod - kde jinde byste si měli vysavač Kobold vyzkoušet než tam, kde ho budete používat? Díky tomu si nejlépe vyberete, jaká kombinace nástavců a příslušenství Vaší domácnosti nejlépe vyhovuje. Náš obchodní zástupce Vám při tom pomůže a vy se můžete spolehnout na jeho rady a zkušenosti. Tak už neztrácejte čas a domluvte si předvedení právě teď!

Poskytujeme profesionální poradenství a servis. Ať již potřebujete radu, asistenci, servis Vašeho přístroje, nebo máte zájem o kterýkoliv z našich výrobků, naši odborníci Vám se vším velmi rádi pomohou.

Spokojenost našich zákazníků jsou pro nás samozřejmostí.

Produkty

Vysavač Kobold VK200 Ruční akumulátorový vysavač Kobold VC100 Elektrický kartáč na koberce a matrace EB400 Čistič pevných podlah Kobold SP600 Elektrický kartáč na čalounění Kobold PB440 Robotický vysavač Kobold VR200 Kuchyňský přístroj Thermomix® Filtrační sáčky a filtry Spotřební materiál Náhradní díly Příslušenství Vakuové pytle Čisticí prostředky

Služby

Profesionální poradenství Internetový obchod Zákaznická centra Bezplatná zákaznická linka

Značky

Vorwerk Kobold Thermomix®

Kontakty

Telefony

+420 545 232 334 hlavní telefon
+420 800 168 987 Zelená linka

Emaily

info@vorwerk.cz

Odkazy

https://www.vorwerk.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 07.05.2019 11:05
    Naprostá spokojenost.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu