Ověřená firma

ABA a.s. - Autoklub Bohemia Assistance

Nepřetržitá pomoc motoristům při poruše, nehodě nebo vandalském poškození vozidla či dalších nepředvídaných situacích v ČR a Evropě (i v cizích jazycích).

65 (3 hodnocení)

+420 251 028 262

Popis činnosti

Nepřetržitá pomoc motoristům při poruše, nehodě nebo vandalském poškození vozidla či dalších nepředvídaných situacích v ČR a Evropě (i v cizích jazycích). Vzkaz blízké osobě. Silniční a odtahová služba, oprava i výměna pneu, zámku i otevření vozidla, ...

Dovoz PHM, výměna akumulátoru, zajištění opravy vozidla, nouzové ubytování, dopravní info, prodej asistenčních karet, dálničních známek (i zahraničních), ...

Společnost ABA a.s. zajišťuje pro své klienty dodání nových a zánovních vozů všech kategorií. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme dnes připraveni uspokojit každé vaše požadavky a to jakkoliv náročného charakteru. Zabýváme se prodejem vozu všech značek, a to i vybraných prestižních značek jako Lamborghini, Ferrari, Porsche a mnoho dalších.

Naši prodejci nabízí odborné poradenství při výběru vozidel, případně jejich výbav. Nadšení poznáte při každém rozhovoru. Profesionální přístup pomáhá budovat síť spokojených zákazníků, kteří neustále přibývají. V poslední době se nám daří automobily prodávat i do zemí, ze kterých se obvykle vozy spíše exportují. To nás jen ujišťuje v naší dobré práci a nastavení cen.

Síť autopůjčoven ÚAMK I ABA nabízí k pronájmu kvalitní osobní vozidla značky Škoda pro zajištění mobility svých klientů tak i široké motoristické veřejnosti. Spolupracujeme s předními evropskými asistenčními centrálami, pojišťovnami a leasingovými společnostmi. Vozidla jsme schopni přistavit / vyzvednout po celé Evropě. V případě nouze/poruchy / nehody zajišťujeme pro naše vozy asistenční pomoc rovněž po celé Evropě. Vozidla půjčujeme i o víkendech a svátcích.

Služby

prodej nových a zánovních vozů autopůjčovna prodej dálničních známek autoservis silniční a odtahová služba

Kontakty

Telefony

+420 251 028 262 hlavní telefon

Emaily

sekretariat@aba.cz

Odkazy

www.aba.cz

Facebook

Hodnocení

Vstřícnost k zákazníkům
67
Cena
47
Kvalita provedené práce
70
Rychlost
70
Doba čekání
70
  • 100 od , 08.10.2015 19:25
    Vysoká spokojenost a profesionální přístup
  • 84 od , 22.05.2015 13:41
    Mám velice dobrou zkušenost, co se rychlosti a kvality služeb týká. Bohužel ceny jsou na "evropské" úrovni.
  • 10 od , 16.05.2015 08:47
    Nelze se dovolat službě, k ničemu.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu