ABA a.s. – Autoklub Bohemia Assistance

Nepřetržitá pomoc motoristům při poruše, nehodě nebo vandalském poškození vozidla či dalších nepředvídaných situacích v ČR a Evropě (i v cizích jazycích).

65 (3 hodnocení)

+420 251 028 262

Main

Popis činnosti

Potřebujete odtahovou službu? Kontaktujte naši firmu.

Nabízíme nepřetržitou pomoc motoristům při poruše, nehodě nebo vandalském poškození vozidla či dalších nepředvídaných situacích v ČR a Evropě (i v cizích jazycích). Vzkaz blízké osobě. Silniční a odtahová služba, oprava i výměna pneumatik, zámku i otevření vozidla.

Dovoz PHM, výměna akumulátoru, zajištění opravy vozidla, nouzové ubytování, dopravní info, prodej asistenčních karet, dálničních známek (i zahraničních).

Společnost ABA a.s. zajišťuje pro své klienty dodání nových a zánovních vozů všech kategorií. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme dnes připraveni uspokojit každé vaše požadavky, a to jakkoliv náročného charakteru. Zabýváme se prodejem vozu všech značek, a to i vybraných prestižních značek jako Lamborghini, Ferrari, Porsche a mnoho dalších.

Naši prodejci nabízí odborné poradenství při výběru vozidel, případně jejich výbav. Nadšení poznáte při každém rozhovoru. Profesionální přístup pomáhá budovat síť spokojených zákazníků, kteří neustále přibývají. V poslední době se nám daří automobily prodávat i do zemí, ze kterých se obvykle vozy spíše exportují. To nás jen ujišťuje v naší dobré práci a nastavení cen.

Síť autopůjčoven ÚAMK I ABA nabízí k pronájmu kvalitní osobní vozidla značky Škoda pro zajištění mobility svých klientů, tak i široké motoristické veřejnosti. Spolupracujeme s předními evropskými asistenčními centrálami, pojišťovnami a leasingovými společnostmi. Vozidla jsme schopni přistavit/vyzvednout po celé Evropě. V případě nouze/poruchy/nehody zajišťujeme pro naše vozy asistenční pomoc rovněž po celé Evropě. Vozidla půjčujeme i o víkendech a svátcích.

Těšíme se na spolupráci. _

Produkty

Dálniční známky Zánovní vozy Ojeté vozy

Služby

Prodej nových a zánovních vozů Autopůjčovna Autoservis Rychloservis Autolakovna Autoklempírna Prodej dálničních známek Silniční a odtahová služba

Kontakty

Telefony

+420 251 028 262 Main

Emaily

sekretariat@aba.cz
dispecink@uamk.cz

Odkazy

http://www.aba.cz website

Hodnocení

Vstřícnost k zákazníkům
67
Cena
47
Kvalita provedené práce
70
Rychlost
70
Doba čekání
70
  • 100 od , 08.10.2015 19:25
    Vysoká spokojenost a profesionální přístup
  • 84 od , 22.05.2015 13:41
    Mám velice dobrou zkušenost, co se rychlosti a kvality služeb týká. Bohužel ceny jsou na "evropské" úrovni.
  • 10 od , 16.05.2015 08:47
    Nelze se dovolat službě, k ničemu.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu