Popis činnosti

Provádíme stavby rodinných domů, bytových domů a firemních sídel vč. příslušenství, tzv. "na klíč". Jsme odborníci na konstrukce z pohledového betonu, které provádíme ze systémového bednění DOKA.

Dále po dohodě zajišťujeme veškeré činnosti související se stavbou domu, tj. projektovou dokumentaci, stavební povolení, geodetické zaměření, stavební a technický dozor.

Partner společnosti G SERVIS CZ s.r.o. - projekty a realizace rodinných domů. Úzce také spolupracujeme s jedním z největších výrobců kompletního cihlového systému, firmou Wienerberger a.s. Na základě této spolupráce nabízíme katalogové domy a domy dle individuálních potřeb, a to vše pod zárukou garantované kvality a jistoty financování pod hlavičkou programu "POROTHERM DŮM WIENERBERGER".

Naše firma věnuje maximální úsilí zvyšování řemeslné kvality, využívání nejnovějších technologií a vstřícnosti potřebám zákazníků. Naší snahou je, aby stavby od nás splňovaly Vaše individuální požadavky za odpovídající cenu. Přesvědčte se sami o kvalitním a spokojeném bydlení spoluprací s námi.


Kontaktní osoby:
Stuchlíková Jaroslava
777661254, stuchlikova@fecit-plus.cz

Roman Stuchlík - jednatel
777 661 253, stuchlik@fecit-plus.cz

Martin Heller - obchodní odd.
777 661 251, heller@fecit-plus.cz

Produkty

domy dveře okna stavební povolení projektová dokumentace novostavby rodinné domy stavby na klíč

Služby

montáž stavby geodetické zaměření stavební dozor technický dozor rekonstrukce realizace projektová dokumentace

Kontakty

Telefony

+420 777 661 254 hlavní telefon

Emaily

info@fecit-plus.cz

Odkazy

www.fecit-plus.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu