Ověřená firma

FECIT-Plus s.r.o.

Naše firma věnuje maximální úsilí zvyšování řemeslné kvality, využívání nejnovějších technologií a vstřícnosti potřebám zákazníků.

0 (0 hodnocení)

+420 777 661 253

Popis činnosti

Provádíme stavby rodinných domů, bytových domů a firemních sídel vč. příslušenství, tzv. "na klíč". Jsme odborníci na konstrukce z pohledového betonu, které provádíme ze systémového bednění DOKA.

Dále po dohodě zajišťujeme veškeré činnosti související se stavbou domu, tj. projektovou dokumentaci, stavební povolení, geodetické zaměření, stavební a technický dozor.

Partner společnosti G SERVIS CZ s.r.o. - projekty a realizace rodinných domů. Úzce také spolupracujeme s jedním z největších výrobců kompletního cihlového systému, firmou Wienerberger a.s. Na základě této spolupráce nabízíme katalogové domy a domy dle individuálních potřeb, a to vše pod zárukou garantované kvality a jistoty financování pod hlavičkou programu "POROTHERM DŮM WIENERBERGER".

Naše firma věnuje maximální úsilí zvyšování řemeslné kvality, využívání nejnovějších technologií a vstřícnosti potřebám zákazníků. Naší snahou je, aby stavby od nás splňovaly Vaše individuální požadavky za odpovídající cenu.

Přesvědčte se sami o kvalitním a spokojeném bydlení spoluprací s námi.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Domy Dveře Okna Stavební povolení Projektová dokumentace Novostavby Rodinné domy Stavby na klíč

Služby

Montáž Stavby Geodetické zaměření Stavební dozor Technický dozor Rekonstrukce Realizace Projektová dokumentace

Kontakty

Telefony

+420 777 661 253 hlavní telefon

Emaily

info@fecit-plus.cz

Odkazy

www.fecit-plus.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu