J. N. Nova spol. s r.o.

Komplexní služby související se správou nemovitostí.

0 (0 hodnocení)

+420 241 480 573

Main

Popis činnosti

Potřebujete pomoct se správou nemovitostí? Kontaktujte naši firmu.

Správou nemovitostí se zabýváme již od 1. 1. 1992. Byli jsme jednou z prvních zakládajících se soukromých správních firem. Svojí činnost jsme zahájili zajišťováním služeb v oblasti správy nemovitostí v Praze a blízkém okolí. Jednatelé firmy byli konzultanty komise k úpravě zákona o vlastnictví bytů a standardu k účtování neziskových organizací.

Od roku 2003 zajišťujeme celkové opravy panelových domů za finanční podpory nevratných dotací od státu. V současné době spravujeme cca 7 000 bytových a nebytových jednotek po celé Praze a máme k tomuto účelu zřízeny 2 provozovny.

Našim klientům, kterými jsou především Společenství vlastníků, Bytová družstva, soukromí majitelé nemovitostí či majitelé administrativních a komerčních budov, jsou poskytovány služby, založeny především na individuálním přístupu a potřebách majitelů.

Nabízíme Vám především individuální přístup, otevřenost novým možnostem, vstřícnost, přednosti aplikací právních změn a úprav.

Těšíme se na spolupráci. _

Služby

správa nemovitostí regenerace panelových domů reality

Kontakty

Telefony

+420 241 480 573 Main
+420 241 481 568 Alt

Emaily

praha4@jnnova.cz

Odkazy

www.jnnova.cz website

Kontakty

Klíčová slova

správa nemovitostí Praha 4 nemovitostí Praha 4 regenerace panelových domů správa nemovitostí nemovitosti správa a provoz nemovitostí reality reality Praha realitní činnost realitní činnost Praha

Kategorie

Nemovitosti Byty, domy - správa a údržba

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu