Popis činnosti

Chystáte se zařizovat nové studio, rozšířit nabídku služeb a potřebujete poradit? Proč nakupovat u nás? Máme 15 let zkušeností s prodejem přístrojů, se kterými pracujeme na vlastním studiu.

Máme výhodné ceny. Nabízíme skvělý poměr kvalita - cena produktu - služby! Ručíme za kvalitu našich přístrojů. Přístroje osobně testujeme a teprve po prokázání jejich funkčnosti a spolehlivosti je nabízíme Vám!

Staráme se o Vás. U nás si můžete ZDARMA vyzkoušet procedury s využitím přístroje, který Vás zajímá! Jsme tu pro Vás. Zaškolíme Vás zdarma a současně od nás obdržíte i certifikaci k obsluze Vašeho nového přístroje!

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Kosmetické přístroje Kosmetika Lehátka a křesla Taburety, stolky a lupy Kadeřnické vybavení Spotřební materiál Karafy a fioly Světové delikatesy a pítí Prací prostředky Přípravky do myčky Úklid domácnosti Hygienické potřeby Sprchové gely a mýdla Prosecco a víno Peelingy, chemické peelingy Zásobníky na vodu Prostěradla froté Masážní oleje a péče o tělo Denní a noční krémy

Služby

Péče o obličej Péče o tělo a formování postavy Permanentní makeup Masáže Fyzioterapie Pedikúra a Manikúra Solárium Kopírovací služby Pánské kadeřnictví Dámské kadeřnictví Internet Café Poradenství při hubnutí a dietě Solná jeskyně Lahve na vodu a čaj

Značky

Hydrolifting Vacupress Starvac

Kontakty

Telefony

+420 223 017 833 Main
+420 222 728 928 Alt

Emaily

salony-vybaveni@seznam.cz

Odkazy

www.salony-vybaveni.cz/ website
www.salony-vybaveni.cz/nase-kontakty/ order

Facebook

Nejbližší podobné firmy

100 (3 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu