Ověřená firma

KOUPELNY HORÁČEK, s.r.o.

Profesionální přístup a práce. Moderní design. Kvalitní materiály a služby.

0 (0 hodnocení)

+420 603 304 710

Martin Horáček

Popis činnosti

Koupelny Horáček, s.r.o. je společnost založená v roce 2009 s mnohaletou zkušeností na trhu stavebních prací. Proto se naše společnost opírá o rozsáhlé, léty prověřené zkušenosti, a přímo navazuje na dlouhodobou tradici v oblasti pokládky obkladů a dlažeb včetně velkoformátové, mozaiky všech druhů i velikostí a to jak v interiéru, tak v exteriéru.

Hlavní činností společnosti jsou obkladačské práce a rekonstrukce bytů a koupelen. Jedná se o rekonstrukce bytových jader, celkové rekonstrukce bytů a jiné samostatné rekonstrukce. Nabízíme montáže keramických obkladů a dlažeb všech velikostí. Od mozaiek až po velkoformátové keramické obklady a dlažby.

Vlastníme potřebné technické vybavení, dostatečné prostředky a kapacitu a díky tomu umí zabezpečit i stavby většího rozsahu. Zdarma vypracujeme výhodnou cenovou nabídku. Pomůžeme a poradíme Vám s výběrem obkladů, dlažeb i zařizovacích předmětů.

Můžeme se opřít o více než 15leté zkušenosti v oboru. Jsme členy Cechu obkladačů. Náš tým se pravidelně zúčastňuje školení firmy Mapei.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Keramické obklady Mozaiky Velkoformátové obklady Kerlite Velkoformátová dlažba Techlam Nábytek na míru

Služby

Kompletní rekonstrukce koupelen Rekonstrukce bytového jádra Montáž koupelnového vybavení Cenová nabídka zdarma 3D vizualizace Zajištění stavebního materiálu Vřezání panelu Obkladačké práce Zednické práce Bourací práce Podlahářské práce Instalace vody, topení a plynu Instalace elektřiny Montáže obložkových zárubní Malířské práce

Značky

Kerlite Techlam ®

Členství v profesních spolcích

Cech obkladačů ČR z.s.

Kontakty

Telefony

+420 603 304 710 Martin Horáček
+420 603 255 660 Marek Horáček

Emaily

martin@koupelnyhoracek.cz

Odkazy

www.obkladaci-brno.cz

Členství v profesním spolku

KOUPELNY HORÁČEK, s.r.o. je členem profesního spolku

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu