Popis činnosti

Vyrábíme a dodáváme stroje a příslušenství pro pekaře a cukráře - pekařské fritézy, plničky koblih, moučné hospodářství, sila na mouku, dopravníky, kynárny, stroje na zakázku. Disponujeme vlastním konstrukčním a servisním oddělením.

Navrhujeme, vyrábíme a servisujeme jednoúčelové stroje na míru. Vyvíjíme zařízení dle specifických potřeb provozu zákazníka. Zajišťujeme projekci, výrobu, servis.

Zajišťujeme vývoj, výrobu "na míru", odbornou montáž u zákazníka. Současně také provádíme repase a opravy starších potravinářských zařízení. Disponujeme vlastním konstrukčním oddělením, výrobními prostory a vyškolenými odborníky s dlouholetou praxí v oboru.


Smažení, fritézy na koblihy:
Vyrábíme stolní, manuální i automatické fritézy, příslušenství pro kynutí, smažení, výrobu koblih a smažených výrobků. Technologická podpora a zavádění výroby.

Kynutí těsta, výroba kynáren:
Nerezové boxové kynárny a průběžné kynárny s elektrickým agregátem nebo využitím parního rozvodu pekárny. Konstrukční přizpůsobení požadavkům zákazníka.

Přeprava těsta, dopravníky:
Vyrábíme nerezové dopravníky na zakázku. Přeprava těsta, pečiva, přepravek. Dodáváme dopravníky s PVC pásy, řemínkové, drátěné i modulární dopravníky.

Sila, moučné hospodářství:
Dodáváme kompletní řešení skladování mouky, vnitřní nerezová sila, vnější laminátová sila, vážící a dávkovací systémy do pekáren. Pneumatická a spirálová přeprava.

Produkty

Stolní fritézy Automatické fritézy Ruční plničky koblih Nerezové potravinářské dopravníky Modulární dopravníky Sila, přeprava mouky Boxové kynárny Nádoby na čištění plechů Jednoúčelové stroje

Služby

výroba a dodávka potravinářských strojů

Značky

Stolní fritéza koblih F30, F50 FRITA FRITAS F48/F60 FRITAS ECONOMY Plničky PKR-2

Kontakty

Telefony

+420 606 735 004 hlavní telefon
+420 461 353 372 Alt
+420 461 353 369 Fax

Emaily

info@svam.cz

Odkazy

http://www.svam.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu