Ověřená firma

Horní Bělá - obecní úřad

Vedle přírodních a historických zajímavostí v naší obci, najdete i mnoho možností pro Vaše sportovní a kulturní vyžití.

0 (0 hodnocení)

+420 373 394 201

Popis činnosti

Obecní úřad poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Provozujeme elektronickou úřední desku a e-podatelnu. Využít můžete také služby Czech POINTu.

Naše obec se nachází v krásné oblasti severního Plzeňska, přibližně 25 km od Plzně. Vedle přírodních a historických zajímavostí zde najdete i mnoho možností pro Vaše sportovní a kulturní vyžití. Území obce Horní Bělá se rozkládá na dvou katastrálních územích - Horní Bělá a Hubenov u Horní Bělé.

Na území obce jsou 4 základní sídelní jednotky: Horní Bělá, Vrtbo, Hubenov a Tlucná. Dále k obci patří osady Brod, Kostelíky, samota Cihelna a rekreační oblast Černý rybník. Obec Horní Bělá leží v Plzeňském kraji.

Je ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Kralovice a ve správním obvodu obce s pověřeným Obecním úřadem Plasy. Obec je součástí mikroregionu Dolní Střela a MAS Světovina.

Spolková činnost v obci: Myslivecké sdružení Svatý Hubert, TJ Sokol, Sbor dobrovolných hasičů a Český zahrádkářský svaz Horní Bělá.

Každoročně se v obci pořádají společenské plesy, masopust, turistický pochod "Hornobělská 30", stavění májky, ukončení prázdnin, dětský den, mikulášská nadílka, lampionový průvod a vánoční stromeček.

Služby

Služby Czech POINTu Služby občanům Poskytování informací Podatelna Územní plán Správa obce Spolky a sdružení Knihovna Veřejný internet Kultura a sport

Kontakty

Telefony

+420 373 394 201 hlavní telefon
+420 724 179 278 starosta
+420 728 306 804 místostarosta

Emaily

obec@hornibela.cz

Odkazy

www.hornibela.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu