Lékárna Na Široké

Zajišťujeme komplexní lékárenské služby a odborné poradenství.

0 (0 hodnocení)

+420 415 654 904

Popis činnosti

Hledáte lékárnu, kde Vám dokážou vždy odborně poradit a zároveň Vám nabídnou výběr z širokého sortimentu zboží? Přijďte do naší lékárny, která je součástí nezávislých lékáren Alphega.

V naší lékárně Vás obslouží příjemný a odborný personál, který Vám odborně poradí o možných alternativách všech léků, doplňků stravy, zdravotnické kosmetiky, zdravotní obuvi a pomůcek.

Zajišťujeme komplexní lékárenské služby, výdej léků na předpis včetně individuálně připravovaných léčivých přípravků.

HLÁŠENÍ PODEZŘENÍ NA NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY PŘÍPRAVKU:
Prostřednictvím naší lékárny můžete nahlásit zjištěné podezření na nežádoucí účinky léčiva na naší e-mailové adrese: lunapharm@seznam.cz nebo na telefonním čísle 415 654 904.

Produkty

léky na předpis a bez předpisu veterinární přípravky homeopatické preparáty léčivé čaje a čajové směsi dentální přípravky zdravotnické pomůcky léčebná kosmetika dětská výživa kvalitní česká obuv pro děti i dospělé

Služby

vydáváme zdarma klientské karty možnost zakoupení dárkových poukazů v hodnotě 200 a 500 Kč možnost internetového objednání přes portál www.alphega.cz rychlá dostupnost přípravků, které nejsou skladem dovoz inkontinenčních pomůcek ve spádové oblasti do místa bydliště 10 % sleva na antikoncepci

Značky

Avene Klorane Ducray A-derma

Speciality

dermoporadenství

Kontakty

Telefony

+420 415 654 904 hlavní telefon

Emaily

lunapharm@seznam.cz

Odkazy

www.lekarnanasiroke.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu