Popis činnosti

Naše zahradnické centrum nabízí široký sortiment semen, sazenic, okrasných dřevin, stromky a zeleně. V nabídce máme různé substráty. Udržujeme za Vás povrchy hřišť, pískovišť, zelených ploch a v zimě zajistíme bezpečnost na chodníku a na dalších přilehlých komunikacích.

Údržbě a péči o veřejnou i privátní zeleň se věnujeme od roku 1992. Pro tuto činnost disponujeme vyškolenými odborníky a moderními technickými prostředky pro uspokojení jakýchkoli požadavků našich klientů.

Nabízíme kosení trávníků všech typů, jarní a podzimní vyhrabávání trávníků včetně listí, vertikutace, přihnojení, pískování, výsadby stromů, keřů, trvalek a letniček, řez a tvarování živých stěn a plotů, průklesty a řezy stromů a keřů, kácení stromů běžné i rizikové, drcení a štěpkování dřevní hmoty.

Dále také nabízíme údržbu zpevněných povrchů hřišť, úklid ploch zeleně včetně likvidace odpadu, zajištění schůdnosti pěších komunikací v zimním období, úklid sněhu, odstranění zmrazků a nášlapků, posyp náledí zdrsňujícími materiály, zametání a odstranění zimního posypu, úklid ploch.

Užijte si naplno krásu Vašeho osobního kousku přírody s naší stálou péčí o zahradu a zeleň.

Naše služby zajišťujeme během celého roku a postaráme se tak, aby byla Vaše zahrada skvostem v každém ročním období.


Kontaktní osoba:
Ing. Jan Král - jednatel firmy
602 619 816, kral@zahradnictvikral.cz

Produkty

semena okrasné dřeviny sazenice hnojiva a substráty stromy a keře tvralky a letničky

Služby

zahradnictví zahradnické práce prodej živých rostlin kosení trávníků všech typů jarní a podzimní vyhrabávání trávníků včetně listí vertikutace, přihnojení, pískování hnojení, zálivka doplnění substrátu, odplevelení výsadby stromů, keřů, trvalek a letniček řez a tvarování živých stěna a plotů průklesty a řezy stromů a keřů kácení stromů běžné i rizikové odstraňování pařezů odfrézováním likvidace zbytkové biomasy drcení a štěpkování dřevní hmoty doplnění a výměna písku v dětských pískovištích běžná údržba mobiliáře údržba zpevněných povrchů hřišť úklid ploch zeleně včetně likvidace odpadu údržba v zimním období úklid sněhu, odstranění zmrazků a nášlapků posyp náledí zdrsňujícími materiály zametání a odstranění zimního posypu poradenství a konzultace v oboru

Kontakty

Telefony

+420 602 619 816 hlavní telefon

Emaily

kral@zahradnictvikral.cz

Odkazy

http://www.zahradnictvikral.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu