Zoologická zahrada Liberec, p.o.

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší zoologickou zahradou na území bývalého Československa. Byla založena v roce 1919, nicméně její kořeny sahají až na začátek 20. století.

0 (0 hodnocení)

+420 482 710 616

Main

Popis činnosti

Na ploše 14 ha můžete obdivovat až na 160 druhů zvířat ze všech kontinentů. Mezi nejzajímavější chované druhy patří takin čínský, pavián pláštíkový, nestor kea, lev berberský, panda červená,slon indický, sob lesní, mnoho druhů opů, surikata, krajta mřížkovaná a samozřejmě velmi populární bílá forma tygra indického. Jen u nás uvidíte i 4 největší druhy evropských sov, unikátní kolekci dravých ptáků a mnoho unikátních zástupců asijské ptačí říše.

Okruh areálem zoo měří cca 1,8 km a na návštěvu doporučujeme vyhradit min. 2-3 hodiny času - ale můžete u nás být klidně celý den! V zoo najdete kromě úžasných zvířat i občerstvení, relaxační zóny, atrakce pro děti, sezónně otevřený obchod se suvenýry a samozřejmě i sociální zařízení.

Parkovat můžete buď přímo před vchodem do zoo nebo na našem dalším parkovišti vzdáleném 500 m od vchodu (Fibichova ul.). Dostanete se k nám jednoduše i tramvají MHD Liberec (konečná zastávka ZOO-Lidové sady).

Vstupné můžete platit i prostřednictvím platebních karet. Na hlavní pokladně přijímáme též EUR.

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že v naší zoo zažijete příjemné chvíle s vaší rodinou či blízkými. _

Produkty

Suvenýry Zážitkové programy

Služby

Občerstvení Úschova věcí Dětské hřiště Restaurace Slevy a bonusové programy Výukové programy pro školy a školky Komentované prohlídky Zážitkový vzdělávací program

Značky

ARCHA DIVIZNA LIDOVÉ SADY

Kontakty

Telefony

+420 482 710 616 Main
+420 482 710 617 Alt
+420 482 710 618 Fax

Emaily

info@zooliberec.cz
marketing@zooliberec.cz

Odkazy

www.zooliberec.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17
St 9 - 17
Čt 9 - 17
9 - 17
So 9 - 17 Dnes
Ne 9 - 17

Pokladnu ZOO Liberec uzavíráme 60 minut před udanou zavírací dobou!

Klíčová slova

zoo Liberec zoologická zahrada Liberec zoo v Liberci zvířata Liberec návštěva zoo Liberec vstupné zoo Liberec ryby v zoo Liberec plazi v zoo Liberec ptáci v zoo Liberec savci v zoo Liberec výukové programy zoo Liberec školní vstupenky zoo Liberec zoo pro školy Liberec divizna pro školy Liberec archa pro školy Liberec ošetřovatelem v zoo Liberec quest zoo Liberec teambuilding zoo Liberec Liberec suvenýry zoo Liberec tužky

Kategorie

Zoologické a botanické zahrady Restaurace Zvířata speciální Zvířata drobná domácí

Platební metody

  • American Express
  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

CHÉQUE DÉJEUNER, EDENRED, Sphere card

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu