Ověřená firma

Kuchyně a interiéry LIVING s.r.o. - sedačky EGOITALIANO

Autorizovaný prodejce sedacích souprav Egoitaliano. Italské kožené sedačky na míru přesně pro vás!

0 (0 hodnocení)

+420 722 930 050

Popis činnosti

Egoitaliano je moderní podnik střední velikosti v provincii Matera regionu Basilicata, v kterém stále nejdůležitější roli hraje ruční práce a řemeslná tradice čalounictví.

Díky tvůrčímu týmu návrhářů se zde tvoří sedací soupravy špičkového italského designu při zachování nadstandardního pohodlí.

Aktuálním stylem se přiklání k principu Mies van der Rohe „méně je více“ a sedací soupravy se dnes stávají neodmyslitelnou součástí moderních interiérů.

Zkušení designeři, na 90 dekorů kůží, originální podnoží a prošití v barvě dle vašeho přání, nebo kombinace více dekorů kůží sladí sedací soupravu do dokonalého celku.

Rádi pro vás připravíme půdorysný dispoziční návrh vaší nové sedací soupravy. Při plánování sedací soupravy můžete vybírat z široké nabídky rozměrových modulů různých šířek, rohových řešení, prodloužených dílů a relax polohovacích dílů nebo můžete u vybraných modelů integrovat rozkládací lůžko. Do výroby lze zadat i rozměrově specifické řešení dle vašeho přání.

Akční nabídka EgoLIGHT je akčním programem do kterého je každý rok z celkového sortimentu vybráno několik modelů sedaček a potahových materiálů. Pro tyto sedačky s vybraným dekorem čalounění platí po dobu platnosti akčního katalogu zvýhodněná prodejní cena.

Zakoupit nebo objednat u nás můžete dekorační polštářky Ego 45x45 nebo 60x60cm, taburety, čisticí a impregnační sadu EGO, AKU adaptér pro bezdrátové ovládání RLX polohování.

Standardní termín dodání sedacích souprav Egoitaliano je 6-9týdnů. Typicky do 8týdnů od podepsání objednávky.

Produkty

sedací soupravy křesla dekorační polštářky taburety čisticí a impregnační sada EGO AKU adaptér pro bezdrátové ovládání RLX polohování

Služby

výroba a prodej návrhy interiérů

Značky

Egoitaliano

Kontakty

Telefony

+420 722 930 050 hlavní telefon

Emaily

info@sedackyego.cz

Odkazy

www.sedackyego.cz
www.interieryliving.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 10 - 19
Út 10 - 19
St 10 - 19
Čt 10 - 19
10 - 19
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Nevyhovuje vám naše otevírací doba, zavolejte nám.

Klíčová slova

sedačky sedačky na míru čalouněný nábytek sedací soupravy kožený nábytek kožené sedací soupravy designové sedací soupravy taburety dekorační polštářky impregnační sada EGO sedací soupravy Praha 9 sedací soupravy Běchovice čalounictví čalouněný nábytek italský nábytek italské sedací soupravy ruční výroba sedacích souprav Egoitaliano Praha interiéry LIVING sedací souprava z kůže italské sedačky

Kategorie

Nábytek čalouněný Nábytek Nábytek kožený Kuchyňská studia Nábytek kuchyňský

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu