Finanční centrum Era a Poštovní spořitelna Praha 1

Vyberte si ten správný účet pro spoření, půjčku nebo pojištění

0 (0 hodnocení)

+420 730 858 532

Popis činnosti

Chceme vám zjednodušit život. Proto nabízíme i různé nefinanční služby (např. služby CzechPoint v Era finančních centech). Značka Era je pro vás zárukou jednoduchosti, otevřenosti a vstřícnosti.

Věříme, že Era dokáže správně reagovat na vaše přání a naplnit vaše očekávání a že zároveň uchovává to nejlepší z dlouhé tradice Poštovní spořitelny. Jako Poštovní spořitelnu nadále označujeme přepážky v pobočkách České pošty – jejich služeb totiž mohou nyní využít nejen klienti Ery, ale i ČSOB.

Nabízíme vám nejen produkty a služby, ale také otevřený a rovnocenný vztah. Aby v praxi toto skutečně platilo, máte k dispozici člověka na vaší straně - ombudsmana klientů. Jeho úkolem je hájit vaše zájmy a zajistit dodržování pravidel, ke kterým jsme se přihlásili – mj. Kodexu chování mezi bankami a klienty České bankovní asociace.

A jaká je naše produktová nabídka?

Máme pro vás několik řad produktů a služeb, které by vám měly pomoci při řešení všech finančních otázek. Jsme přesvědčeni, že si u nás vyberete ten správný účet, spoření, půjčku nebo pojištění, ať už jako fyzická osoba, nebo jako podnikatel.

Dlouhodobě také spolupracujeme s municipální sférou (obce, města, kraje) bytovými družstvy a neziskovým sektorem (nadace). Dokážeme jim tak nabídnout produkty a služby na míru.

O Eře
Era je obchodní značka Československé obchodní banky, a. s. Naše služby v současné době využívá více než dva milióny klientů. K dispozici jim je nejširší síť obchodních míst v České republice – Era finanční centra a přepážky Poštovní spořitelny na každé poště.

Zaměřujeme se na jednoduše dostupné elektronické služby, ke kterým se naši klienti dostanou prakticky přes jakýkoli telefon, smartphone, tablet nebo počítač. Spojujeme výhody online světa i světa kolem nás, stejně tak se neomezujeme jen na finanční služby.

Era chce přinášet více pohody do života, pomáhat vyřídit každodenní starosti i velké plány tak, aby její klienti měli více času pro sebe i své blízké.

Produkty

Půjčky Hypotéky Investice a spoření Pojištění Osobní účty Bezkontaktní karty a nálepky Platební karty ČSOB NaNákupy Předplacená COOL karta Platební nálepky Image karta

Služby

Finanční služby Vkladový bankomat Bankomat Samoobslužný terminál Společné obchodní místo Internetové bankovnictví Telefonní bankovnictví Smartbanking Zahraniční platby

Značky

Czech POINT Era Finanční centrum Era Poštovní spořitelna ČSOB

Jazyky

Angličtina Němčina Ruština

Kontakty

Telefony

+420 730 858 532 hlavní telefon

Emaily

fc.praha-quadrio@erasvet.cz FC Praha Quadrio

Odkazy

https://www.erasvet.cz

Facebook

Kontakty

Provozní doba pobočky Finanční centrum Era a Poštovní spořitelna - Spálená 22

Po 09 - 12:30 13:30 - 19
Út 09 - 12:30 13:30 - 19
St 09 - 12:30 13:30 - 19
Čt 09 - 12:30 13:30 - 19 Dnes
09 - 12:30 13:30 - 19
So 09 - 12:30 13:30 - 19
Ne 09 - 12:30 13:30 - 19

Klíčová slova

banka Praha 1 půjčky Praha 1 hypotéky Praha 1 investice Praha 1 spoření Praha 1 pojištění Praha 1 finanční služby Praha 1 bankomat ČSOB Praha 1 ČSOB Praha 1 Era Praha 1 Poštovní spořitelna Praha 1 úroky Praha 1 autopůjčka Praha 1 leasing Praha 1 plus konto Praha 1 dětské pojištění Praha 1 půjčka na cokoliv Praha 1 Digitální hlasový maják Bezhotovostní pobočka Vkladový bankomat Bezbarierový přístup Bankomat e-scribe Wi-Fi

Kategorie

Banky Finanční, investiční poradenství Pojištění, pojišťovny Spořitelny stavební Hypotéky Půjčky Pojištění - zprostředkovatelé, poradenství Kreditní a úvěrové karty Bankomaty

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu