Popis činnosti

Hledáte pro svůj interiér designové nebo luxusní prvky? Chcete mít originální kousek i ve Vaší koupelně? Pak se neváhejte obrátit na naše studio DC 616 s.r.o. v Hostivicích!

Každému projektu se věnujeme se stejnou péčí a pozorností. Nasloucháme Vašim přáním a představám, hledáme vhodné prostorové řešení, navrhujeme tvarové a barevné pojetí, vybíráme konkrétní zařizovací předměty.

Nabízíme nejen osobitý design, kvalitní a luxusní předměty pro vybavení interiérů a koupelen. Neodmyslitelnou součástí našich služeb je odborné poradenství, služby designéra, zpracování profesionálních grafických vizualizací a 3D návrhů.

Realizujeme atypické interiérové prvky, poskytujeme technické poradenství ve fázi stavebních příprav i během vlastní instalace a servis.

Prostřednictvím špičkových 3D programů zpracováváme realistické prostorové vizualizace. Jsou základem pro snadné a správné rozhodování klienta a následně jsou výchozím bodem pro tvorbu dokumentace a realizační fázi.

Předpokladem pro perfektní realizaci projektu je správná spolupráce řemeslníka a designéra. Ta by nebyla možná bez pečlivě připravené dokumentace, která zahrnuje vše od základních nákresů prostoru, přes spárořezy a přesné rozmístění zařizovacích předmětů až po jejich vlastní technickou dokumentaci.

Naleznete u nás také MOSS Wall®, což je revoluční způsob, jak přivést přírodu do vašeho domu - vertikální zahrada, která je ihned po dodání připravena k pokládce. Nevyžaduje náročnou instalaci, přípravy ani údržbu. Všechny fáze výroby MOSS absolutně respektují životní prostředí. Jedná se o ručně vyráběný italský produkt.

Nepotřebuje světlo, proto může být umístěn i do prostředí, ve kterém je kvůli absenci přírodního světla vyloučeno pěstování jiných rostlin. MOSS Wall® lze přizpůsobit tvarem, velikostí i barvou. Můžete ho použít na stěny všech povrchů, na firemní logo, reklamu, nebo k potažení 3D struktur.

Je pro nás radostí informovat vás o nových oceněních, která v poslední době získal jeden z našich dlouholetých dodavatelů. Firma Tubes, výrobce radiátorů, s velkou dávkou inovace experimentuje s novými tvary a technologiemi. Vývojová činnost firmy je založena na intenzivním výzkumu v oblasti vytápění a díky tomu spolupracuje i s mezinárodně uznávanými designéry.

Nejúspěšnějším produktem v roce 2015 se stal radiátor Scaletta od Elisy Giovannoni. Získal ocenění German Design Award, Selezionata ADI DESIGN INDEX, Best of the Year Award, Muuuz International Award a Good Design Award 2015.

Těšíme se na budoucí spolupráci! S námi vytvoříte domov!

Produkty

Umyvadla Vany Sanitární keramika Dekorativní panely Vanové baterie Sprchové sloupy Sprchové hlavice Sprchové kouty Umyvadlové baterie Radiátory WC Wellness kabiny Ventilátory Konferenční stolky Knihovny Pohovky Hodiny Křesla Lampy Zrcadla Paravany Obklady Tapety Vertikální zahrady

Služby

Prodej interiérových prvků Návrhy interiérů Vizualizace Technická podpora a dokumentace Služby designéra Zpracování grafických vizualizací a 3D návrhů Odborné poradenství Kvalifikované konzultace

Značky

agape alex turco alivar bongio cea falper flaminia gruppo treesse makro megius mutina ritmonio salvatori scarabeo scirocco tubes verde profilo wall&decò zazzeri

Kontakty

Telefony

+420 731 136 000 Obchod

Emaily

info@dc616.cz

Odkazy

https://www.designclub.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu