Interhotel America

0 (0 hodnocení)

+420 382 219 357

Popis činnosti

Interhotel America **** je situován v klidové zóně na úpatí Píseckých hor, v městské části Amerika. Tyto dva aspekty - lesy a jméno čtvrti, daly i jméno projektu hotelu - "Parník America plující mořem píseckých lesů".
Všechny pokoje jsou standardně vybaveny king-size postelemi 200x200 cm, vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou, toaletou, minibarem, fénem, telefonem, zdarma připojením na internet přes wi-fi.
Hotel s vlastním wellness centrem je vzdálen 15 min pěší chůze do centra města a je vhodným místem pro rodinné, firemní a wellness pobyty či sportovní soustředění. V blízkosti hotelu se nachází cyklostezky, dětské hřiště, obora daňků a muflonů a další turistické zajímavosti.

Služby

Recepce 24 h denně Wellness centrum Restaurace, bar, zimní zahrada Hotelové parkoviště hlídané 24 h denně kamerovým systémem Garážová stání Pokojová služba Bezbariérový přístup v celém areálu hotelu Domácí zvířata povolena Turistický a informační servis Cyklomapy a turistické mapy k prodeji i zapůjčení Bezdrátový přístup k internetu - zdarma Rezervace jízdenek, letenek, vstupenek Poštovní služby Praní a žehlení prádla přímo v hotelu Doprava a zajištění pronájmu osobního auta nebo mikrobusu

Kontakty

Telefony

+420 382 219 357 hlavní telefon

Emaily

reception@interhotel-america.com

Odkazy

http://www.interhotel-america.com

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Klíčová slova

hotel interhotel restaurace

Kategorie

Hotely

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu