Ověřená firma

Hotel a restaurace Kocanda

Hotel *** s možností nadstandardního ubytování i standardními pokoji. Tradiční česká kuchyně i moderní trendy současné gastronomie. Přijďte ochutnat.

0 (0 hodnocení)

+420 736 481 003

Hotel

Popis činnosti

Hotel Kocanda se nachází blízko centra Děčína vedle řeky Labe a přímo u cyklostezky. Nabízí výhodné ubytování v Děčíně při služební cestě. Je optimálním místem pro ubytování na výlety do Českého Švýcarska a okolí.

Designově vyvedené pokoje Hotelu Kocanda Děčín jsou vybavené plazmovou televizí, satelitem, stylovými koupelnami, zdravotními matracemi a Wi-Fi. Kromě standardních pokojů nabízí hotel pokoj nadstandardní s infrasaunou či antialergický pokoj. Pro firmy je připravena konferenční a školicí místnost.

U hotelu se nachází jedinečná atrakce - zrekonstruovaný vojenský bunkr tzv. ŘOPÍK - součást obranné linie z roku 1938.

Součástí hotelu je tradiční česká restaurace Kocanda Děčín, kde se též podávají snídaně, která byla vyhlášena "Hospůdkou roku". Restaurace nabízí moderní gastronomii a krásný výhled z terasy na řeku Labe. Naše jídla jsou připravována z kvalitních surovin a respektují moderní trendy současné gastronomie. Nejen pro gurmány je připravena široká nabídka jídel a nápojů. Samozřejmostí je milá a vstřícná obsluha.

Pro děti je připraven dětský koutek na terase i v nekuřácké části restaurace. Dětské menu, jídelní židličky, přebalovací pult i velmi tolerantní přístup servírek k našim nejmenším hostům je samozřejmý.

Hotel a restaurace Kocanda Vám nabízí spoustu možností, jak se sportovně vyžít. Přímo před Hotelem Kocanda Děčín je k dispozici nově vybudovaný sportovní areál U KOCÁNKA, ke kterému patří dvě šatny se sprchami.

Pravidelně dostáváme spokojené ohlasy. Přečtěte si reference od našich hostů a rezervujte si telefonicky či online skvělé ubytování v Děčíně u Českého Švýcarska v Hotelu Kocanda Děčín !

Služby

ubytování nadstandardní pokoj s infrasaunou antialergický pokoj konferenční a školicí místnost restaurace moderní gastronomie svatby, večírky, oslavy dětské hřiště sportovní areál Wi-Fi zdarma parkování zdarma úschovy zavazadel a kol trezor zdarma

Kontakty

Telefony

+420 736 481 003 Hotel
+420 739 012 280 Restaurace

Emaily

kocanda@kocanda-decin.cz hotel@kocanda-decin.cz

Odkazy

http://www.kocanda-decin.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu