Kalous - krby a kamna Havlíčkův Brod

Splňujeme všechna kritéria pro získání kotlíkové dotace. Máme vyškolený personál pro montáž kotlů a krbových vložek s teplovodním výměníkem.

0 (0 hodnocení)

+420 739 203 151

Popis činnosti

Chcete postavit krb? Poradíme s výběrem, navrhneme vzhled, zaměříme místo a postavíme Váš krb! Již od roku 1994 projektujeme, stavíme a prodáváme Vaše krby. V současnosti máme tři kamenné pobočky v Chrudimi, Havlíčkově Brodě a nově v Hradci Králové.

Vyrábíme vlastní Liaporové krbové tvarovky pro stavbu krbů. Pro obklady kachlových kamen či sporáků, ale i krbů používáme kachle prvotřídní kvality firmy Hein.

Na našich prodejnách a v našem e-shopu nabízíme k prodeji široký sortiment teplovodních i teplovzdušných krbových vložek od předních českých i zahraničních výrobců BeF Home, Hoxter, Romotop, Chopok, Jotul, Nordica, Schmid, Dovre, Spartherm.

Najdete zde nabídku teplovzdušných i teplovodních krbových kamen nepřeberného množství, taktéž od renomovaných firem Hein, Prity, Romotop, Osburn, Želetavská kamna, Kratki, Jotul, Nordica, Morso, Dovre, Prity. Kamna s možností vaření, tedy kachlové sporáky značek Nordica, Morso, Vysočanka.

Naleznete zde také komínové systémy Jeremias a Komin-stav, akumulační nádraže a regulační jednotky, dále velké množství příslušenství, ať už pro stavbu krbu či instalaci krbových kamen: krbové mřížky, kouřovody, malty a lepidla, tak i pro potřebu designu: krbové nářadí, koše na dřevo, podstavná skla. Nechybí ani čisticí prostředky. Pro letní období nabízíme zahradní grily od firmy Norman.

Mezi nejvíce ekonomické vytápění patří akumulační krby a materiál, na jejich stavbu používáme od výrobců Ortner a Karl. Tyto desky se umísťují mezi plášť krbové obestavby a krbovou vložku.

Výhoda akumulačního krbu je v naakumulování tepla z plamene a pak dlouho akumulované teplo sáláním vydávat. Na obklad krbu lze použít velkou škálu obkladového materiálu dle požadavků klienta. Jedná se o přírodní materiály, jako je žula, mramor, Hořický pískovec. Dále pak kachloví od firmy Hein nebo lícové pásky či cihly firmy Klinker.

Rádi Vás uvítáme v našich prodejnách při nezávazné konzultaci. V klidu si můžete prohlédnout nabízený sortiment a upřesnit si své požadavky.

V případě nejasností je možné domluvit návštěvu u zákazníka. Stavby jsou realizovány odbornými pracovníky po celé České republice. Od prvního kontaktu po finální zapálení Vašeho nového krbu Vám naši odborníci budou k službám.

Splňujeme všechna kriteria pro získání kotlíkové dotace. Máme vyškolený personál pro montáž kotlů a krbových vložek s teplovodním výměníkem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na čísle +420 739 203 152.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

krbové vložky krbová kamna sporáky na tuhá paliva zahradní krby kouřovody komínové systémy akumulační nádrže, ohřívače vody regulační jednotky hoření teplovzdušné rozvody krbové příslušenství materiál na stavbu krbu

Služby

prodej krbů a příslušenství stavba krbů poradenství s výběrem návrh vzhledu zaměření místa pro krb E-shop kotlíková dotace Zelená úsporám

Značky

Aquador Banador BeF Home Brunner Chopok Ferlux Fireplace Flamen Hein Heluz Hoxter Jeremias Jotul Komín-stav Kovo Kraus Krby Turbo Nordica Morso Multivac Norman Ortner Osburn Plum Prity Promat Romotop spol. s r.o. Schindler + Hofmann Schmid Silca Spartherm Steko Tedoka Thorma Timpex Vysočanka Wolfshoher Želetava

Certifikáty

Topenář montér kamen na biomasu s teplovodním výměníkem (36-148-H) Topenář - montér kotlů na biomasu (36-149-H)

Kontakty

Telefony

+420 739 203 151 hlavní telefon

Emaily

krbykamnakalous@seznam.cz

Odkazy

http://www.krby-info.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu