Rhodéský ridgeback, Rhodéský ridgeback štěňata

Rhodéský ridgeback, Rhodéský ridgeback štěňata

0 (0 hodnocení)

+420 732 881 446

Akční nabídka

Popis činnosti

Rhodéský Ridgeback je ideálním společníkem do lidské společnosti díky jeho srdečné a rozvážné povaze, jeho inteligenci a touhou po lidské pozornosti. Ochotně se přizpůsobí daným podmínkám, má citlivou povahu, je vnímavý, věrný a mimořádně čistotný, takže se stává ideálním rodinným psem, který však, když je potřeba, rád předvede své lovecké vlohy. Nejraději tráví čas se svojí rodinou i dětmi. Rhodéský ridgeback je velmi aktivní a hravý, potřebuje hodně pohybu a aktivit.(vycházky, Coursing, Agility, běh u kola, plavání, stopařské tréninky, cvičení poslušnosti, záchranařina...)
Rhodeský Ridgeback je povahou velice citlivý a jemný. Rád se svým pánem komunikuje a dokáže se podělit o radost i smutek, má mimořádnou schopnost vcítit se do problémů a do jisté míry je i předvídat. Rhodéský Ridgeback je elegantní, vzhledově symetrický, obratný, aktivní a svalnatý. Hlavní důraz je kladen na eleganci a pohyblivost. Při výchově rhodéského ridgebacka je velmi důležitá výchova po dobrém a důsledností!
Rhodéský Ridgeback je každopádně výrazná osobnost. Miluje svoji rodinu a považuje se za jejího člena a je velice příjemným společníkem. Jako správný ridgeback má i mimořádně vyvinutý smysl pro spravedlnost a umí se i pořádně urazit, když se cítí neprávem potrestaný. Je klidný a rozvážný, přesto však, když je třeba, umí být velice temperamentní. Rhodéský Ridgeback má v sobě výrazný instinkt ostražitosti a ochrany, k tomu nemusí být vychovávaný ani cvičený. Běda každému, kdo by chtěl někomu z rodiny ublížit! Přestože je ridgeback velice klidný, svým nejbližším je bezvýhradně oddán a je ochotný nasadit pro obranu členů své rodiny i vlastní život.
Jako přírodní plemeno disponuje rhodéský ridgeback šestým smyslem pro nebezpečí, na podněty z okolí reaguje, díky svému původu, téměř jako divoké zvíře a chápe i to, co je mimo naše lidské chápání. Slepá poslušnost je tomuto plemeni cizí - ridgeback není otrok, ale váš partner! Ze své povahy je k cizím spíše zdrženlivý, nikoli však bojácný. Toto plemeno má velice blízko k přírodě a potřebuje denně dostatek pohybu na louce či v lese. Rhodéský Ridgeback je rodinně založený pes, proto nerad zůstává dlouho sám. Potřebuje stálý kontakt s vámi a váží si ho, což dokáže dát velice dobře najevo. Rhodéský ridgeback není plemeno vhodné na celoroční pobyt venku, není to plemeno vhodné do boudy či kotce, nemá na to přizpůsobenou srst a ani povahu.

Kontakty

Telefony

+420 732 881 446 hlavní telefon

Emaily

andreapelouskova@seznam.cz

Odkazy

Rhodéský ridgeback Rhodéský Ridgeback je elegantní, vzhledově symetrický, obratný, aktivní a svalnatý. Je výrazná osobnost, miluje svoji rodinu a považuje se za jejího člena a je velice příjemným společníkem.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu