+420 736 494 594

Main

Popis činnosti

Online prodej originální německé autokosmetiky a cyklokosmetiky SONAX, příslušenství a potřeb pro ruční mytí vozidel, potřeby pro detailing auta. Při zakoupení produktů SONAX v našem e-shopu získáte 100% záruku původu a funkčnosti výrobků.

Všechny produkty Original SONAX jsou prvovýroba z Německa. Neprodáváme polské kopie a produkty bez česky psaných popisků a návodů k použití. K dispozici máme kompletní sortiment za výhodné ceny. Množstevní slevy pro detailery a profesionály. Věrnostní slevy pro stálé a registrované zákazníky.

Specializujeme se na autokosmetiku SONAX řady ORIGINAL, XTREME, PROFILINE a cyklokosmetiku řada BIKE. V nabídce máme čističe, vosky, leštěnky, oleje, směsi do ostřikovačů (letní i zimní), aditiva, konzervaci na pneumatiky, brusné pasty na laky, chrom, obnovovače plastů, autošampony, chemii na čištění skel a zrcátek, profesionální kotouče na leštění laku, clay a další. Cyklokosmetika zahrnuje čistič na kolo, vosk na kolo, oleje na řetězy, páčky a bowdeny.

Produkty

Péče o exteriér vozu Péče o interiér vozu Přípravky pro strojové mytí Prostředky pro detailing Provozní kapaliny Technické produkty Zimní autokosmetika Aplikátory Čištění zrcadel a skel Čistící houby a kartáče Odstraňovače škrábanců Ošetření koberců a textilií Ošetření kůže a pryže Prostředky pro domácnost Péče o jízdní kola

Služby

Prodej originální autokosmetiky a chemie Prodej prostředků pro domácnosti Online prodej Doručení do 72 hodin od objednání Doprava zdarma nad 2 499 Kč Množstevní slevy Věrnostní slevy Dárkové balíčky

Značky

SONAX BIKE PROFILINE XTREME

Jazyky

Čeština English

Kontakty

Telefony

+420 736 494 594 Main
+420 736 494 594 Mobile

Emaily

obchod@originalsonax.cz

Odkazy

www.originalsonax.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu