AKCENT International House Prague - jazyková škola Praha

0 (0 hodnocení)

+420 261 261 638

Main

Popis činnosti

Jsme zkouškové centrum pro cambridgské zkoušky a zkoušky z němčiny. Poskytujeme výuku AJ, NJ, FJ, ŠJ, RJ, čínštiny a češtiny pro cizince. Nabízíme kurzy angličtiny pro děti od 5 let, pomaturitní studium, standardní a intenzivní jazykové kurzy, letní výuku angličtiny a češtiny pro cizince.

Organizujeme certifikované metodické kurzy a semináře pro pedagogické pracovníky (TKT, CELTA, DELTA, IHCYL, IHCPT). Nabízíme také metodické kurzy pro pedagogické odborníky.

Naše soukromá vysoká škola AKCENT College nabízí tříleté bakalářské programy zaměřené na vzdělávání lektorů - angličtina jako cizí jazyk a čeština jako cizí jazyk.

Cílem jazykové školy AKCENT International House Prague je zvyšování standardů jazykového vzdělávání veřejnosti a zlepšování metodické úrovně učitelů v souladu s cíli celosvětové organizace International House World Organisation.

Služby

Kurzy a testy Mezinárodní zkoušky Metodické kurzy CELTA, DELTA Firemní kurzy Individuální výuka Pomaturitní studium AKCENT College Online testy Jazykové zkoušky Studium v zahraničí

Speciality

IELTS Zkoušky z angličtiny Cambridge English Zkoušky z němčiny Goethe-Institutu Language Cert USAL esPro BULATS

Jazyky

Angličtina Němčina Čeština pro cizince Francouzština Španělština Italština Čínština

Kontakty

Telefony

+420 261 261 638 Main

Emaily

akcent@akcent.cz

Odkazy

http://www.akcent.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu