Ověřená firma

ARTEX ART SERVICES s.r.o.

Transport a uskladnění uměleckých děl.

0 (0 hodnocení)

+420 777 215 520

Profilová fotogalerie

ARTEX ART systems - transport a uskladnění uměleckých děl

fotografie 1/9 - ARTEX ART systems - transport a uskladnění uměleckých děl - ARTEX je úzce specializovaná společnost, která nabízí komplexní řešení v oblasti transportu a uskladnění uměleckých děl. Naše služby staví na dlouhodobých zkušenostech a vyznačují se vysokou profesionalitou, kompetentností a flexibilitou. Díky členství v prestižním profesním sdružení ICEFAT se ARTEX Praha zapojil do celosvětové logistické sítě certifikovaných dopravců umění.

ARTEX ART systems - depozitář a úschova uměleckých děl

fotografie 2/9 - ARTEX ART systems - depozitář a úschova uměleckých děl - Jako jediná v ČR může svým klientům nabídnout tisíce čtverečních metrů skladové plochy v profesionálních depozitářích na „muzeum standard“ úrovni. Objekty jsou vybudovány v souladu s posledními trendy akceptovanými nejnáročnějšími klienty v západní Evropě a Švýcarsku jako zděné budovy bez oken, se stabilními klimatickými podmínkami udržujícími 18°C a 50% relativní vlhkost, se zabezpečením na minimální úrovni 3 a přímým napojením na PCO a živou ostrahou 24/7.

ARTEX ART systems - transport a uskladnění uměleckých děl

fotografie 3/9 - ARTEX ART systems - transport a uskladnění uměleckých děl - Plně vybavená vozidla, zkušený tým odborníků, optimální kurýrní služby a vztahy se zákazníky – to jsou ověřené parametry pro rychlou a bezpečnou přepravu uměleckých předmětů z bodu A do bodu B. Společnost ARTEX přepravuje umělecké předměty po celém světě a poskytuje všechny relevantní služby od novátorského způsobu balení přes organizaci přepravy až po rozsáhlou podporu kurýrních služeb.

ARTEX ART SERVICES s.r.o. - fotografie 4/9

fotografie 4/9

ARTEX ART SERVICES s.r.o. - fotografie 5/9

fotografie 5/9

ARTEX ART SERVICES s.r.o. - fotografie 6/9

fotografie 6/9

ARTEX ART SERVICES s.r.o. - fotografie 7/9

fotografie 7/9

ARTEX ART SERVICES s.r.o. - fotografie 8/9

fotografie 8/9

ARTEX ART SERVICES s.r.o. - fotografie 9/9

fotografie 9/9

Kontakty a adresa

ARTEX ART SERVICES s.r.o.

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17
St 9 - 17
Čt 9 - 17
9 - 17
So zavřeno Dnes
Ne zavřeno

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu