Ověřená firma

D-PRODUKT, s.r.o.

Ve spolupráci s námi můžete i Vy bydlet lépe, bydlet v teple.

0 (0 hodnocení)

+420 773 070 016

Popis činnosti

Zabýváme se prodejem a montáží stavebních výplní a doplňků. Jsme mimo jiné i servisní organizací výrobní společnosti AR OKENNÍ TECHNIKA s.r.o., s kterou spolupracuje již od roku 2001. Tato společnost vyrábí plastová okna a z většiny je vyváží na německý trh.

Díky této spolupráci dosahujeme stejných cenových výhod jako výrobce plastových oken a navíc máme proškolené techniky, kteří odborně a bezchybně montují tyto stavební výplně. V dnešní době jsme schopni provést i kompletní revitalizaci obytného domu včetně návrhu financování.

Naše společnost provádí kompletní revitalizace budov, což znamená výměnu oken, lodžiových či balkonových sestav, vchodových dveří, zateplení obvodového pláště, sanaci lodžií s výměnou zábradlí, rekonstrukci výtahů, společných prostor, zdravotní instalaci, zemní práce kolem domu s odvodněním a okapovým chodníčkem.

Naší firemní filosofií je v první řadě spokojenost zákazníků, tomu přizpůsobujeme služby co se týká kvality, rychlosti a spolehlivosti.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Plastová, dřevěná i hliníková okna Vstupní dveře plastové, dřevěné i hliníkové Interiérové dveře Parapety Žaluzie Rolety Garážová vrata Elektro, voda, plyn Solární technologie Ohřev TUV Fotovoltaické elektrárny Tepelná čerpadla Plynové kotelny Kotelny na alternativní druhy paliv

Služby

Rodinné domy na klíč Rekonstrukce budov Zateplení bytových i rodinných domů Kompletní revitalizace budov Developerské projekty Rekonstrukce střešní krytiny Zasklení lodžii Venkovní úpravy chodníků, přístupových cest Rekonstrukce vnitřních prostor i výtahů Dotační programy

Kontakty

Telefony

+420 773 070 016 hlavní telefon
+420 377 422 258 Tel.
+420 377 422 258 Fax

Emaily

plzen@d-produkt.cz

Odkazy

www.d-produkt.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu