JOB FAST s.r.o.

Provádíme zemní práce – přesně takové, ze kterých Vás bolí záda. Odpočiňte si a my to zařídíme.

0 (0 hodnocení)

+420 735 501 850

Popis činnosti

Naší hlavní činností je pokládka zámkové dlažby, výkopové a zemní práce. Dále poskytujeme demoliční, stavební a úklidové práce.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro subdodávky nebo výstavbu na klíč, neváhejte a volejte. Rádi poskytneme naše služby. Pod našima rukama prošly desítky základových desek, hrubých staveb a střech. Když je zima, pracujeme na interiérech, když je teplo, pracujeme na exteriérech. Ale nebývá to pravidlem, pracujeme tam, kde nás je zrovna potřeba.

Provádíme veškeré bourací a demoliční práce. Likvidaci vzniklého odpadu zařídíme. Od likvidace budov v menších areálech, přes bourání starého obvodového zdiva až po demolici a likvidaci sutin z rozsáhlých brownfieldů.

Kdo jiný ví o úklidu více, nežli ten, kdo nadělá nejvíce nepořádku. Demolice jsou náročné, úklid sice také není žádná oddychovka, ale dělá nám radost. Uklízíme pro majitele domů, bytů, kanceláří, ale i pro průmyslové podniky.

Zakázka začíná komunikací s Vámi, pokračuje správným výběrem lidí pro realizaci zakázek, končí Vaší spokojeností po předání díla. Ve stavitelství se pohybujeme již přes 15 let. Během této doby jsme získali mnoho zkušeností, které promítáme do každodenní práce a kontaktu s Vámi.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Zemní práce Výkopové práce Inženýrské sítě Terénní úpravy Vrtání studní a šachet Izolace Bourací práce Demoliční práce Stavitelství Úklidové služby

Kontakty

Telefony

+420 735 501 850 hlavní telefon

Emaily

info@job-fast.cz

Odkazy

www.job-fast.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu