PNEUMONT Křižanov s.r.o.

Zkušený personál a výhody sítě Best Drive.

0 (0 hodnocení)

+420 566 543 404

Popis činnosti

Hledáte autoservis? Potřebujete nové pneumatiky? Přijďte k nám! Poskytujeme autorizovaný prodej a servis pneu všeho rozsahu.

Naše společnost se opírá o vysokou úroveň a kvalitu prováděných služeb. Provádíme kompletní pneuservisní služby na osobní, nákladní, zemědělská i stavební vozidla. Demontáž a montáž pneu, vyvažování pneu, opravy průrazů pneu, sezónní uskladnění pneu. Opravy a vulkanizace poškozených pneumatik. Autoservisní služby, brzdy, výfuky, oleje, tlumiče, rozvodové řemeny, geometrie.

Pro stálé obchodní partnery 24hodinová dostupnost. Máme smluvní odběrové slevy. Moderně vybavený autoservis nám umožňuje poskytnout kompletní servis vašeho vozového parku. Jsme součástí sítě Best Drive.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Pneumatiky pro osobní vozy Pneumatiky pro nákladní vozy Pneumatiky pro užitkové vozy

Služby

Pneuservis Vyvažování kol Opravy průrazů, vulkanizace Myčka pneumatik Sezónní uskladnění pneumatik Autoservis Servis a oprava vozu Výměna rozvodového řemenu Test a výměna autobaterie Kontrola a seřízení geometrie Výměna oleje a filtru Kontrola a výměna brzdových destiček a kapaliny Výměna výfuku Výměna tlumičů Výměna ložisek kol Servis klimatizace Prodej pneumatik

Značky

Continental Barum Michelin Goodyear Dunlop Nokian Bridgestone Kleber

Kontakty

Telefony

+420 566 543 404 hlavní telefon
+420 566 542 406 Fax
+420 607 173 116 Mobile

Emaily

pneumont@pneumont.cz

Odkazy

www.pneumont.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu