KOJI, spol. s r.o.

Rozsvítíme i Váš rodinný dům, byt, zahradu, komerční prostor nebo hotel.

0 (0 hodnocení)

+420 731 131 972

Popis činnosti

Stavíte, vybavujete nebo rekonstruujete, tak jste tady na správném místě! Navštivte nás v našem světelném studiu KOJI svítidla Protivín, kde vám pomůžeme s výběrem svítidel do interiéru i exteriéru.

Navrhneme Vám i osvětlení na míru. Náš tým světelných designérů Vám zdarma připraví světelný návrh a nebo Vám pomůže s výběrem osvětlení. Stačí zdarma zaslat poptávku nebo přijít do některého z našich světelných studiích KOJI lights a vzít si s sebou půdorysy, plánky, obrázky a zdarma Vám navrhneme osvětlení dle Vašich představ včetně té nejvýhodnější cenové nabídky.

Naše nabízená svítidla a osvětlení si můžete prohlédnout nebo zakoupit také online na našem e-shopu a my vám je doručíme zdarma až domů.

Spolupracujeme přímo s výrobci a tak jsme schopni Vám zajistit ty nejvýhodnější podmínky pro Váš světelný projekt. Osvětlením se zabýváme od roku 1991. Jsme profesionálové v oboru.

V případě zájmu nebo větší náročnosti projektu navštívíme ZDARMA Váš objekt. Kompletní zakázku Vám doručíme zdarma po celé ČR včetně plné záruky.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Osvětlení rodinných domů Osvětlení bytů Osvětlení zahrad Osvětlení restaurace Osvětlení hotelů Osvětlení prodejen Osvětlení veřejných prostor

Služby

Prodej osvětlení Návrhy osvětlení Designér do bytu zdarma E-shop

Kontakty

Telefony

+420 731 131 972 hlavní telefon

Emaily

koji@koji-svitidla.cz

Odkazy

www.koji-svitidla.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu