Ověřená firma

MaléDaně s.r.o.

Děláme vše pro Vaše malé daně, profesionálně, rychle, a s osobní péčí již od roku 1992.

0 (0 hodnocení)

+420 602 242 663

Popis činnosti

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám či Vaší společnosti pomůže s daňovou evidencí, zpracováním mezd či smluv nebo Vás bude zastupovat na úřadech? Pak využijte služeb daňového poradce Ing. Ivany Malé a jejího týmu! Stálým klientům nabízíme daňové poradenství zdarma!

Dovolujeme si Vám nabídnout spolupráci v oblasti finančního a mzdového účetnictví. Nedílnou součástí našich služeb je i “všeobecné poradenství”, a s tím neoddělitelně související daňové a právní poradenství. Za více než 20 let naší praxe jsme řešili nespočet jak jednodušších, tak i složitějších problémů a portfolio našich klientů jen dokazuje, že naší práci vykonáváme kvalitně a rychle.

Naše služby poskytujeme převážně firmám střední velikosti, a to jak obchodním společnostem, tak i fyzickým osobám. Potřebám našich klientů vycházíme maximálně vstříc s termíny a vzniklé situace řešíme flexibilně jak o víkendech, tak i o svátcích.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Zpracování učetnictví i daňové evidence Rekonstrukce účetnictví i daňové evidence Zpracování přiznání ke všem daním Zpracování mezd, včetně komplexní personalistiky Účetní a daňové analýzy Zpracování úvěrů Zastupování subjektů na příslušných úřadech Zpracování smluv souvisejících s existencí a činností subjektu Účetní, daňové a s tím související právní poradenství Odklad daňových přiznání Zajištění účetního auditu Zajištění právního poradenství Zpracování vnitropodnikových účetních směrnic Zpracování účetnictví on-line

Kontakty

Telefony

+420 602 242 663 hlavní telefon
+420 246 063 419 Tel.
+420 602 400 746 Mobil

Emaily

info@maledane.cz

Odkazy

www.maledane.cz
www.ucetnictvidanovyporadce.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu