Ověřená firma

Náhrady škod.cz - Legalfin s.r.o.

Financujeme cestu k právu, pomáháme v těžkých chvílích.

0 (0 hodnocení)

+420 736 727 533

Popis činnosti

Byli jste zraněni? Máte trvalé následky? Utrpěli jste pracovní úraz? Stali jste se obětí trestného činu? Neváhejte a kontaktujte naši společnost!

Zajišťujeme našim klientům finanční pomoc při získávání náhrady škod na zdraví, ztíženém společenském uplatnění a dalších majetkových i nemajetkových újmách.

V průběhu celého řízení financuje klientovi (vlastníkovi pohledávky) odměny advokátů, soudní poplatky, znalecké posudky a další související náklady po dobu celého řízení až do vyplacení náhrady škody. Tyto náklady neseme i v případě neúspěchu ve věci. Naše odměna je pak vyúčtována až z vyplacené náhrady podle předem stanovené dohody.

Spolupracujeme s týmem zkušených právníků se zaměřením na medicínské právo, dopravní právo a náhrady škod, dále se soudními znalci a posudkovými lékaři, abychom dokázali co nejlépe uspokojit zájmy našeho klienta.

Jako jediná firma na trhu nabízíme svým klientům bezplatnou právní pomoc advokáta již v přípravném, trestním, občanském, správním nebo jiném řízení. Díky tomu jste chráněni před případnými pokusy viníků o zbavení se a přenesení viny na poškozené.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Dopravní nehody Pracovní úrazy Dovolené Lékářské zákroky Reklamace Doprava a cestování Pojišťovna neplní Trestné činy Dluhy Nemoci z povolání Stát Ostatní instituce

Služby

Finanční pomoc Právní pomoc advokáta

Kontakty

Telefony

+420 736 727 533 hlavní telefon

Emaily

legalfin@legalfin.cz

Odkazy

www.nahradyskod.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu