Ověřená firma

Zdravotnické centrum pro dítě a rodinu, s.r.o.

MAMADŮ institut - dětská psychiatrie, psychoterapie a supervize Praha 4-Nusle.

0 (0 hodnocení)

+420 603 288 821

Popis činnosti

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje služby v oblasti péče o duševní zdraví. Naší hlavní náplní je péče v oboru dětské a adolescentní psychiatrie, ale v malém úvazku můžeme nabídnout také služby v oboru psychiatrie pro dospělé.

Poskytuje péči pacientům s poruchami nálady, s úzkostnými poruchami, s poruchami příjmu potravy, problematice obsedantně kompulzivní poruchy, tikových poruch včetně Tourretova syndromu, pacientům kteří mají psychotické potíže. Zabývá se problematikou ADHD, specifických poruch učení, potíži spojenými s autismem a poruchami autistického spektra, komplexním přístupem k problematice mentální retardace.

Kromě toho vám můžeme nabídnout také služby v oblasti psychoterapie a jsme schopni poskytnout i služby v oboru psychoterapie seniorů. Můžeme nabídnout služby individuální a skupinové psychoterapie, stejně tak supervize týmové a případové.

Ambulance dětské a adolescentní psychiatrie a psychiatrie pro dospělé je umístěna v prvním patře Nuselské polikliniky. Pracuje zde MUDr. Anna Čecháková a MUDr. et Mgr. Viktor Hartoš.

Abychom omezili váš čas strávený v čekárně, přijímáme pacienty pouze po předchozím objednání a zveme je na určitou přesnou dobu.

Produkty

Poruchy nálad Úzkostné poruchy Poruchy příjmu potravy Obsedantně kompulzivní poruchy Tourretův syndrom Psychotické potíže Problematika ADHD Poruchy učení Autismus Mentální retardace

Služby

Dětská psychiatrie Psychoterapie Soudní znalec Supervize Psychiatrie pro dospělé

Kontakty

Telefony

+420 603 288 821 hlavní telefon

Emaily

cechakova@mamadu.cz

Odkazy

www.mamadu.cz

Kontakty

  • Táborská 321/59, 140 00 Praha 4-Nusle
    okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha

    (první patro Nuselské polikliniky)
  • cechakova@mamadu.cz
  • IČ: 04192435
  • Datová schránka: eqz5x3k

Ordinační hodiny:

Po 12 - 19
Út 07 - 14
St 12 - 19
Čt 13 - 19 Dnes
09 - 12

P, út, st a pá dětská psychiatrie, čt psychiatrie pro dospělé.

Klíčová slova

dětská psychiatrie psychiatrie psychoterapie soudní znalec psychicky nemocné děti mentální poruchy poruchy příjmu psychiatrická léčba psycholog psychiatr psychiatrie Praha 4 dětská psychiatrie Praha 4 psychoterapie Praha 4 supervize Praha 4 poruchy nálad u dětí Praha 4 úzkostné poruchy u dětí Praha 4 Tourretův syndrom Praha 4 ADHD Praha 4 poruchy učení Praha 4 MAMADŮ Praha 4

Kategorie

Psychiatrie Poradenství, poradny Polikliniky, sdružená ambulantní zařízení Lékaři

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu