JM UNION s.r.o. – GoRenta

Pokud nevyhrajete ve sportce nebo nezdědíte miliony: Trpělivost, disciplína a čas jsou jedinou možností, jak dosáhnout vysněné renty.

0 (0 hodnocení)

+420 602 770 170

Popis činnosti

Jsme ryze česká marketingová společnost s jasnou vizí do budoucna, zabývající se správou obchodně marketingových akvizic, investičních projektů a finančních produktů.

Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem, a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v e-shopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci.

GoRenta – výroba zlatých sběratelských medailí je jedinečný projekt pro všechny, kteří chtějí vzít osud do svých rukou Je to klubové sdružení členů, kteří chtějí investovat do cenných kovů či sběratelských medailí a mincí. Můžete nejen pasívně vydělávat na vložených investicích, ale i aktivně obchodovat na vysoké úrovni či získávat finance za doporučení.

GoRenta je jednoduchá cesta k vaší jistotě. K vytvoření zlatých rezerv a zcela inovuje pojem spoření. V GoRentě neplatíte žádné poplatky a nejste nikdy penalizováni. GoRentu si ovládáte zcela sami a je na Vás, zda platíte pravidelně.

Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden. Vaše důvěra je pro nás čest a náš tým odborníků vázaný etickým kodexem a dobrými mravy Vaši důvěru nezklame.

Těšíme se na spolupráci!

Produkty

Cenné kovy Sběratelské medaile a mince

Služby

Výroba zlatých sběratelských medailí Klubové sdružení členů Virtuální kancelář Prezentace Semináře

Značky

GoRenta

Kontakty

Telefony

+420 602 770 170 hlavní telefon

Emaily

info@gorenta.cz
info@jmunion.cz

Odkazy

www.gorenta.cz
www.jmunion.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu