MGR. EMMA VERONIKA HOLÍKOVÁ: Profesionální výuka francouzštiny- individuální a skupinové kurzy

Francouzsky kvalitně a efektivně!

0 (0 hodnocení)

+420 606 219 877

Francouzština- výuka, překlady, tlumočení

Popis činnosti

Chcete se francouzsky nejen učit, ale hlavně NAUČIT? Rychle a efektivně se dorozumět a mít ze své francouzštiny opravdu dobrý pocit? Vyžadujete dynamické a zábavné lekce plné konverzace, poslechů, videí a práce s autentickými materiály? Hledáte kreativního, zkušeného a kvalitního lektora na úrovni rodilého mluvčího s jasnou koncepcí výuky a perfektní přípravou na Vaše lekce? Pak se na Vás budu těšit.

Kvalifikace, praxe a zkušenosti: 15 let zkušeností s výukou (individuální a firemní kurzy), doučováním, překlady a tlumočením, studijní stáž a dlouhodobý pracovní pobyt ve Francii a Švýcarsku, několikaletá praxe v diplomatické sféře a výuka na gymnáziu.

Vyučuji všechny věkové kategorie od nejmenších dětí (1 rok), připravím Vás na jakékoli zkoušky a certifikáty, vše maximálně přizpůsobím Vašim potřebám, očekáváním, možnostem a stylům učení. Dále poskytuji doučování ZŠ, SŠ, VŠ (FJ filologie/pedagogika), lekce konverzace. Překlady a tlumočení, zejm. stavebně-technická a diplomatická francouzština.

Francouzština pro nejmenší- Naučím Vaše dítě francouzsky!
Nemáte prostředky na to dávat Vaše dítě do francouzské školky? Chcete, aby se jazyk učilo odmalička a přirozenou cestou tak asimilovalo všechny jeho aspekty, včetně výslovnosti rodilého mluvčího? Nebudeme se ´učit´, budeme si hrát, povídat, kreslit, zpívat, tvořit... zkrátka budeme spolu a bude nás to bavit….(Mám pětiletou soustavnou praxi s výukou malých dětí s prokazatelnými výsledky- reference na požádání + au-pair zkušenosti).

A très bientôt !

Jazyky

angličtina němčina latina arabština

Kontakty

Telefony

+420 606 219 877 Francouzština- výuka, překlady, tlumočení
+420 606 219 877 mobilní telefon

Emaily

francouzstina@post.cz

Odkazy

http://francouzstina-v-praze.cz

Kontakty

Klíčová slova

výuka francouzštiny individuální kurzy Překladatelské služby francouzština soukromě au-pair cizojazyčná

Kategorie

Výuka jazyků Překladatelé a tlumočníci Au-pair agentury Školy se soukromým vyučováním

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu