REKVALA s.r.o.

Nabijeme Tě poznáním... Odborné rekvalifikační kurzy a semináře pro vzdělávání a rozvoj Vašich zaměstnanců.

0 (0 hodnocení)

+420 326 210 081

Popis činnosti

Společnost REKVALA s.r.o., působící na trhu již 5 let, se zabývá školením a vzděláváním svých klientů, kteří přicházejí za účelem osobního rozvoje a sebevzdělávání, ale i přípravou vzdělávacích programů pro firmy, které chtějí zlepšit úroveň vědomostí a dovedností svých zaměstnanců.

Nabídka společnosti obsahuje jedinečný vzdělávací program tzv. ,,Zaměstnance na klíč“, který spočívá v přípravě budoucího zaměstnance pomocí předem navoleného balíčku vzdělávání od budoucího zaměstnavatele, dle konkrétních potřeb pro danou pozici. Zaměstnanec tak přichází na pracoviště již kompletně připravený a schopný se zapojit do pracovního procesu.

Vzdělávaní se rozděluje především do dvou kategorií, a to SOFT SKILLS a HARDS SKILLS. Dalšími kurzy jsou jazykové, které zahrnují mimo jiné také češtinu pro cizince. V neposlední řadě provozuje REKVALA kurzy autoškoly (možnost řešit formou benefitu pro zaměstnance formou splátek).

Mezi další benefity služeb firmy REKVALA patří možnost pronájmu mobilního tréninkového centra, které je možné dopravit kamkoli. Akce šité na míru, které využívají především firmy v podobě team building akcí a workshopů.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

HARD SKILLS kurzy: Školení BOZP pro zaměstnance Školení BOZP pro vedoucí pracovníky Školení PO pro zaměstnance Školení PO pro vedoucí pracovníky Obsluha motorového manipulačního vozíku Obsluha zdvihacího zařízení Vazač Obsluha stavebních strojů Odborná způsobilost v elektrotechnice Svářeč Obsluha tlakových nádob Obsluha motorové pily SOFT SKILLS kurzy: Asertivita pro každého Stres a jeho zvládání Time management Prezentace Komunikace Lektorské minimum Vedení lidí Vedení porad Motivace Týmová spolupráce Efektivní delegování Etiketa Řešení problémů Rétorika Rozhodování

Služby

Školení zaměstnanců Příprava zaměstnanců Team building Workshopy Program 55 + Kurzy se zdravotní tématikou Aktivity pro děti Akce pro seniory Tréninková centra

Kontakty

Telefony

+420 326 210 081 hlavní telefon
+420 724 331 003 Mobil

Emaily

rekvala@rekvala.cz

Odkazy

www.rekvala.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu