Camp WILLIAMS - mobilní domy a karavany

Zaručujeme 100% kvalitu i pro tu nejnáročnější klientelu!

0 (0 hodnocení)

+420 736 629 990

Popis činnosti

Sveti Filip i Jakov je atraktivní turistické letovisko Zadarské riviéry, vzdálené asi 3 km severně od Biogradu na Moru a asi 20 km jižně od Zadaru. Oblíbené je především pro své krásné pláže, z nichž některé jsou i písčité.

V letovisku se nachází přes kilometr dlouhá pláž Iza Banja s pozvolným vstupem do moře, která je oceněna ,,Modrou vlajkou". Z velké části se jedná o pláž oblázkovou, ale v jižní části letoviska se na pláži nachází písek. Tato písčitá pláž je vhodná zejména pro rodiny s malými dětmi. Pláž je rozdělena širokými betonovými moly a v některých částech ji lemuje borovicový porost, takže nabízí i příjemný stín. Na pláži jsou k dispozici také sprchy a kabinky na převlečení.

Letovisko má všechny základní turistické služby. Naproti letovisku Sv. Filip i Jakov leží ostrov Pašman. V tomto úzkém pásu moře navíc leží několik menších ostrůvků, na něž je z pevniny hezký výhled a lze je využít i jako cíl pro výlety pronajatým člunem.

Pro aktivnější návštěvníky doporučujeme vyrazit na výlet po 3 km dlouhé cyklostezce, která vede na vyhlídku „Crni krug“ v nadmořské výšce 138 m - odtud jsou krásné výhledy na Pašmanský kanál, souostroví Kornati, Vranské jezero a pahorkatinu Ravni Kotari. Za návštěvu také stojí město Zadar, které vyniká krásným historickým centrem.

Pro letošní sezonu máme pro Vás novinku v podobě nově vybudovaného menšího příjemného kempu, který se nachází přímo u pláže, nedaleko centra městečka Sv. Filip i Jakov.

První mobilhomy naší cestovní kanceláře jsou vzdáleny pouhých 10 m od moře. Nad mobilhomy jsou umístěny naše zánovní karavany LUX a VIP.

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru a těšíme se na setkání s Vámi!

Produkty

Mobilní domy NORD EXTRA VIP Klimatizace Velká terasa

Služby

Ubytování v mobilních domech Vlastní stravování Služby delegáta Vlastní doprava Autobusová doprava

Kontakty

Telefony

+420 736 629 990 hlavní telefon

Odkazy

http://www.ckkalousek.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu