RESPECT, a.s. - pojišťovací makléř Olomouc

25 let pojišťuje podnikatele a firmy v České a Slovenské republice, průměrná délka vyřízení pojistné události 21 dní, 60 tisíc vyřešených pojistných událostí ročně.

0 (0 hodnocení)

+420 602 691 853

Popis činnosti

RESPECT je česko-slovenská pojišťovací makléřská skupina, která poskytuje svým klientům služby ve všech sektorech pojištění dostupných na pojistném trhu.

Zaměřujeme se na pojištění firem a podnikatelů. Významnou součástí našich služeb je kvalitní risk management a efektivní systém likvidace škod.

RESPECT poskytuje na míru šitý a vysoce profesionální pojišťovací servis ve všech sektorech majetkového, odpovědnostního, finančního a životního pojištění. Rozsah nabízených služeb společnosti RESPECT zahrnuje široké poradenské a konzultační činnosti, rovněž profesionální risk management a zajišťovací úpisy na zahraničních pojišťovacích trzích.

Portál ONLINE.RESPECT umožňuje sdílet našim klientům všechny důležité informace o jejich pojištění a pojistných událostech v reálném čase. Naši klienti díky této nadstandardní softwarové podpoře mohou mít o svém pojištění přehled s NONSTOP dostupností.

Za kvalitu vašeho pojištění přebíráme osobní odpovědnost. Zeptejte se nás. Rádi Vám poskytneme více informací.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Majetkové pojištění Pojištění motorových vozidel Pojištění letadel Pojištění lodí Pojištění přepravy Stavebně-montážní pojištění Pojištění speciálních rizik Pojištění pohledávek Pojištění právní ochrany Pojištění pro zemědělce a potravinářské firmy Pojištění odpovědnosti za škodu

Služby

Audit, poradenství a konzultace Risk management Sjednání a správa pojištění Likvidace pojistných událostí Monitoring vývoje pojistného trhu Organizace veřejné soutěže Zaměstnanecké benefity Vzdělávání a semináře

Značky

RESPECT PARTNERS RESPECT ACADEMY ONLINE.RESPECT RPM Pojišťovací makléřství

Členství v profesních spolcích

UNiBA Asociace českých pojišťovacích makléřů Slovenská asociácie sprostredkovatel'ov v poisťovnictve

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 602 691 853 hlavní telefon

Emaily

robert.simonik@respect.cz

Odkazy

http://www.respect.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu