Popis činnosti

Městská nemocnice Semily má více než stoletou tradici. V letech 1992–1997 prošla rozsáhlou dostavbou a rekonstrukcí, která ji proměnila do dnešní moderní podoby. Její poloha, velikost a komfort vytváří domácky příjemné prostředí.

MMN a.s. vznikla k 1. lednu 2017 spojením Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici a Nemocnice s poliklinikou Semily a organizačně se skládá ze dvou závodů – Nemocnice Jilemnice a Nemocnice Semily.

Nemocnice disponuje ve třech vzájemně propojených objektech lůžky pro intenzivní, akutní a následnou zdravotní péči.

V současnosti nabízí nemocnice péči v oborech ortopedie, včetně jednotky intenzivní péče. Dále jsou zde oddělení následné ústavní péče, rehabilitační péče, ARO, klinické laboratoře a radiodiagnostické a ultrazvukové pracoviště.

Zajišťujeme zde ambulantní péči v oborech interny, chirurgie, kožní, ortopedie, onkologie, ORL, plicní, urologie včetně řady specializovaných poraden.

Největším bohatstvím nemocnice je však její personál. Přátelskost, slušnost a odborná erudovanost jsou společně s bezpečím pacientů nejvyššími hodnotami nemocnice.

Více informací naleznete na našich www stránkách.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

Ortopedické oddělení Oddělení následné rehabilitační péče ddělení následné ústavní péče Ambulance tuberkulózy a respiračních nemocí (TRN) Anesteziologicko–resuscitační oddělení Diabetologická a metabolická poradna Gastroenterologická ambulance Kožní ambulance Chirurgická ambulance, cévní a urologická poradna Nutriční poradna Oddělení klinických laboratoří (OKL) Operační trakt Ortopedická ambulance Radiologické oddělení Rehabilitační oddělení Ušní, nosní, krční ambulance (ORL) Ordinace praktického a závodního lékaře Akutní ambulance (dříve LSPP) Logopedické pracoviště AT poradna

Kontakty

Telefony

+420 481 661 111 hlavní telefon
+420 481 625 082 Fax

Emaily

info@nemsem.cz

Odkazy

http://www.nemsem.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu