JUDr. Zdeňka Válková & Mgr. Michaela Sochová

Rodinná advokátní kancelář se zaměřením na rodinné právo

100 (2 hodnocení)

+420 604 282 377

Main

Popis činnosti

Potřebujete pomoct v oblasti právní? Kontaktujte naši advokátní kancelář v Brně.

Naše advokátní kancelář v Brně se specializuje na rozvody a rodinné právo a zajišťuje úplný právní servis při rozvodu manželství. Naše služby poskytujeme rovněž v okresech Blansko, Břeclav a Vyškov. Poskytujeme předrozvodové poradenství, zastupujeme v rozvodovém řízení, při vypořádání společného jmění manželů, ve věcech výkonu rodičovské odpovědnosti k nezletilým dětem, v řízení o výživné nezletilých, zletilých dětí, v řízení o výživné manžela či manželky, bývalého manžela či manželky.

Zpracováváme dohody o vypořádání společného jmění manželů a dohody o výkonu rodičovské odpovědnosti k nezletilým dětem pro dobu do i pro dobu po rozvodu manželství. Při komplexních právních službách v dané oblasti nabízíme zvýhodněné cenové balíčky právních služeb.

Naše advokátní kancelář dále nabízí klientům právní služby i v jiných odvětvích práva než je právo rodinné. Poskytujeme právní služby i v oblasti občanského práva, zejména pak právních vztahů k nemovitostem. Zajišťujeme komplexní právní servis při převodu nemovitostí, a to včetně advokátní úschovy, ověřování podpisů a návrhů na vklad.

Tým advokátní kanceláře:
JUDr. Zdeňka Válková
se zaměřuje na rodinné právo, občanské právo, trestní právo, smluvní vztahy, právní poradenství a zastoupení.

Mgr. Michaela Sochová
zaměřuje se na občanské právo, právo rodinné, dědické právo, insolvenční právo, smluvní vztahy a právo trestní.

Naše advokátní kancelář se řídí pravidlem: "O vše se postaráme, vyřídíme komplexně Vaše záležitosti od začátku do konce za Vás, a to za pro Vás příznivou cenu.

Těšíme se na budoucí spolupráci. _

Služby

Rodinné právo Rozvody manželství Vypořádání majetku Péče o děti Občanské právo Předrozvodové poradenství sporné i nesporné rozvody rodičovská odpovědnost k nezletilým dětem výživné nezletilých/zletilých dětí výživné manžela, manželky/rozvedeného manžela, manželky vypořádání společného jmění manželů

Kontakty

Telefony

+420 604 282 377 Main
+420 737 564 441 Alt

Emaily

akvalkova@gmail.com
aksochova@gmail.com

Odkazy

www.rozvod-brno.cz

Hodnocení

Přístup
100
Odbornost
100
Cena
100
  • 100 od , 24.08.2021 15:09
    S paní advokátkou Mgr. Sochovou jsem byl velmi spokojen, až překvapen, absolutně perfektní přístup, maximální ochota a koncentrace na každý detail, jsem ji opravdu vděčný a jen doporučuji. M. Brno
  • 100 od , 05.08.2020 17:36
    Vysoká profesionalita, přitom lidský přístup, pochopení a maximální vstřícnost. Velká spokojenost.

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu