Ordinace Nová Louže v Ústí nad Orlicí, Centrum veterinární péče s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 465 530 090

Popis činnosti

Veterinární péči poskytujeme na dvou pracovištích v České Třebové a na jednom pracovišti v Ústí nad Orlicí. Veterinární klinika Lhotka 54, Česká Třebová je pracoviště s nadstandardním přístrojovým vybavením, které neustále rozšiřujeme.

Veterinární ordinace a Vetshop Masarykova 1297, Česká Třebová je pracoviště pro základní ošetření, vakcinace a drobné zákroky. Vetshop slouží jako veterinární lékárna a prodejna krmiv a chovatelských potřeb.

Veterinární ordinace a Vetshop Nová Louže, Polská 1308, Ústí nad Orlicí je pracoviště pro základní ošetření, vakcinace a drobné zákroky. Vetshop slouží jako veterinární lékárna a prodejna krmiv a chovatelských potřeb.

Akutní případy přijímáme 24 hodin denně, v těchto případech volejte prosím předem na tel. +420 606 120 164, abychom se mohli na příjem takového pacienta připravit.

Pro nákup super prémiových krmiv a chovatelských potřeb navštivte náš internetový obchod Rajkrmiv.cz (www.rajkrmiv.cz).

Naším cílem je neustále zlepšovat naše odborné znalosti, abychom mohli Vašim zvířecím kamarádům poskytovat odbornou veterinární péči.

Věřím, že se Vám bude u nás líbit a budete maximálně spokojeni s kvalitou poskytované péče. Pokud budete mít nějaký problém, s důvěrou se na nás obraťte.

Těším se na Vaši návštěvu.

Produkty

krmiva chovatelské potřeby

Služby

veterinární ordinace preventivní péče interní medicína laboratorní diagnostika anesteziologie chirurgie RTG USG dermatologie stomatologie porodnictví a gynekologie hospitalizace pacientů výjezdová služba

Kontakty

Telefony

+420 465 530 090 hlavní telefon

Emaily

info@veterinar-palan.cz

Odkazy

www.veterinar-palan.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 14:30 - 17 Dnes
Út 9:30 - 10:30
St 14:30 - 17
Čt 14:30 - 17
9:30 - 10:30
So zavřeno
Ne zavřeno

Pohotovost 24 hodin denně v České Třebové.

Klíčová slova

prodej krmiv chovatelské potřeby vetshop vakcinace malá zvířata veterinář Veterinární klinika veterinář Ústí nad Orlicí veterina Ústí nad Orlicí krmiva pro kočky Ústí nad Orlicí krmiva pro psy Ústí nad Orlicí očkování zvířat Ústí nad Orlicí

Kategorie

Hospodářská zvířata Chovatelé, potřeby pro chovatele Krmiva Zvířata drobná domácí Veterinář

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu