CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. – autobusová doprava

Zaručujeme 100% kvalitu i pro tu nejnáročnější klientelu!

0 (0 hodnocení)

+420 731 185 044

Objednávky dopravy – dispečer

Popis činnosti

Specializujeme se především na zájezdy do oblíbeného Chorvatska a slunného Španělska. Doprava je zajišťována luxusními, bezpečnými a pohodlnými autobusy značky Scania a Bova, které jsou pravidelně servisovány ve značkových servisech.

Autobusy řídí kvalifikovaní řidiči s dlouholetými zkušenostmi v oblasti mezinárodní autobusové dopravy. Autobusy nabízíme i pro Vaše individuální požadavky, rádi Vám naplánujeme nejvhodnější trasu do zahraničí, ale i do ČR. Zajistíme veškeré poplatky spojené s dopravou.

Vlastníme vozy pro přepravu 49 až 67 osob a 3 minibusy 8 + 1 pro zajištění svozů z dalších nástupních míst, která nejsou na základních trasách. Možnost použití skiboxu nebo cyklovleku pro 44 kol.

Nabídku mohou využít například školy, sportovní oddíly, různé spolky, firmy a podobně. Náš vozový park zaručuje 100% kvalitu i pro tu nejnáročnější klientelu. Rádi Vám naplánujeme nejvhodnější trasu do zahraničí, ale i po ČR.

Po celou dobu jízdy je každý cestující, včetně dětí, povinen připoutat se bezpečnostními pásy a řídit se pokyny řidičů. Na většině sedadel jsou pouze dvoubodové pásy, není tedy možné ukotvení autosedačky. Cestování dětí v autosedačce nebo s podsedákem není u zájezdových autobusů povinné.

Zajistíme veškeré poplatky spojené s dopravou. Budeme potěšeni, pokud si z naší nabídky vyberete a budete se z dovolené vracet odpočatí a spokojení.

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru a těšíme se na setkání s Vámi!

Produkty

Autobusy Scania a Bova Minibusy 8 + 1 Skiboxy Cyklovleky

Služby

Autobusová doprava Luxusní a pohodlné autobusy Zkušení a příjemní řidiči Velké zavazadlové prostory Polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy Lednice, občerstvení Wi-Fi TV s DVD, CD Klimatizace Toaleta

Značky

SCANIA IRIZAR I6S (2019) SCANIAR IRIZAR I6S (2018) SCANIA IRIZAR i6 BOVA FUTURA BOVA VDL BOVA MAGIQ PEUGEOT BOXER

Kontakty

Telefony

+420 731 185 044 Objednávky dopravy – dispečer

Emaily

doprava@ckkalousek.cz

Odkazy

http://autobusovadoprava-kalousek.cz/

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu