Advokátní kancelář - Mgr. PAVEL RAJZNAUER

Advokátní služby Zlínský kraj.

0 (0 hodnocení)

+420 773 983 574

Popis činnosti

Potřebujete právní pomoc? Kontaktujte naši Advokátní kancelář ve Zlínském kraji.

Nabízíme Vám služby v oblasti občanského, obchodního, rodinného, praccovního, trestního a insolvenčního práva. Nabízíme bohaté zkušenosti, spolehlivost, důvěryhodnost a korektnost.

V oblasti rodinného práva řešíme veškeré otázky týkající se péče o nezletilé např. stanovení výživného, jeho snížení či zvýšení, předběžné opatření apod. Ve věcech manželských pomáháme s rozvodem a následně s vypořádáním společného jmění manželů.

Působíme jako obhájci v trestních věcech, kdy jsme jednak soudy ustanovování, ale rovněž zastupujeme i na základě pplné moci.

Pro podnikatele a společnosti nabízíme kompletní právní servis, spojený s Vašim podnikáním. Pomáháme řešit založení jednotlivých druhů společností, řešíme jejich zánik, zajišťujeme převody obchdoních podílů, přeměn a fůzí společností.

Dále pomáháme s vymáháním pohledávek jak fyzických, tak právnických osob. Jedná se o nároky ze smluv, směnek, zástavních práv. Právní poradenství poskytujeme také zaměstnavatelů, ale také zaměstnancům v pracovně-právních otázkách. V rámci exekučního žízení podáváme návrhny na zastavení exekucí, návrhy na vyloučení ze soupisu věcí, vylučovací žaloby. V rámci insolvenčního řízení zpracováváme jak dlužnické, tak i věřitelské insolvenční návrhy.

Těšíme se na spolupráci.

Služby

trestní právo vymáhání pohledávek poradenstvní obhajoba sepisování smluv

Kontakty

Telefony

+420 773 983 574 hlavní telefon

Emaily

info@aradvokat.cz
info@aradvokat.cz

Odkazy

http://www.aradvokat.cz/

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 09 - 15 Dnes
Út 09 - 15
St 09 - 15
Čt 09 - 15
09 - 15

konzultace vždy po předchozí telefonické dohodě

Klíčová slova

advokát advokátní kancelář právník rodinné právo trestní právo obchodní právo vymáhání pohledávek sepisování smluv směnky zástavní právo právní poradenství stanovení výživného kupní smlouvy darovací smlouvy advokát Slavičín advokátní kancelář Slavičín právník Slavičín stanovení výživného

Kategorie

Advokáti Právní poradenství

Platební metody

  • hotově

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu