Geodetické služby - Ing. Joel Šárovec a Karel Šárovec

0 (0 hodnocení)

+420 737 054 405

Main

Popis činnosti

Pokud právě hledáte kvalitního geodeta v Nymburce nebo jeho širokém okolí, dokážeme Vám v naší geodetické kanceláři pomoci. V kanceláři Geodetických služeb Nymburk nabízíme geodetické práce už přes dvacet let. Naše služby využívají jak jednotliví soukromí klienti, tak velcí stavební investoři.

Umíme dodat špičkový servis při zhotovování geometrických plánů, zaměřování pozemků a budov nebo vytyčování hranic pozemků v terénu. Při práci čerpáme nejen z dlouholetých praktických zkušeností v oboru, ale i z jeho detailní teoretické znalosti.

V naší společnosti nabízíme svým klientům pokaždé kvalitní, důslednou práci. Každá spolupráce ale vypadá jinak, a jaký bude její konkrétní průběh, je především na Vás.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Zaměření budov a pozemků Zpřesnění hranic Věcná břemena Podklady pro projekt Vytyčování rodinných domů Vyhotovení stavební dokumentace Fasády Skenování

Služby

Geodetické služby Služby pro malé i velké klienty Práce pro katastr nemovitostí Geodetické práce ve výstavbě Stavební geodézie Detailní teoretická znalost Zhotovení geometrických plánů Zaměření pozemků a budov Vytyčování hranic pozemků v terénu

Jazyky

CZ, ENG

Kontakty

Telefony

+420 737 054 405 Main
+420 325 511 909 Alt
+420 603 494 912 Mobile

Emaily

geodet.nbk@gmail.com

Odkazy

http://www.geodeti-nymburk.cz website
geodeti-nymburk.cz/sluzby menu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu