Ověřená firma

Golfové hřiště Hostivař

Kompletní golfová průprava od úplných začátků po získání zkoušky golfové způsobilosti a zažití herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9 jamkovém hřišti.

0 (0 hodnocení)

+420 724 124 818

Rezervace, indoor golf, prodej členství

Popis činnosti

Golf Hostivař je moderní golfový areál situovaný ve východní části Prahy. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, přes získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9 jamkovém hřišti.

Areál Golf Hostivař patří k špičkovým tréninkovým zařízením, má rozsáhlé osvětlené tréninkové plochy, cvičnou devítku, vyhřívané venkovní odpaliště, indoorovou halu pro čas nečasu. A také Golfovou akademii Hostivař, propracovaný systém golfového vzdělávání pro každého, komu je více než čtyři roky.

Hráči všech úrovní, dokonce i ti, kdo ještě hráči golfu vůbec nejsou a nejsou si ani jisti, že by jimi být chtěli, si mohou vybrat z široké nabídky kurzů a lekcí, zaměřených na všechny herní úrovně a všechny herní problémy.

Naše hřiště je zároveň i galerie pod širým hostivařským nebem. Setkávají se zde špičková díla nejvýznamnějších autorů současnosti v jiskřivém dialogu s nejnovějšími pracemi nové vlny umělců. Talentovaní autoři tak dostávají jedinečnou šanci vyrovnat se svým vzorům a strhnout na sebe pozornost jak znalců umění, tak širokého spektra návštěvníků.

Areál Golf Hostivař svým zaměřením zpřístupňuje golf lidem, pro které je tento sport v současnosti nedostupný z časových nebo finančních důvodů.

Naučíme hrát golf i Vás! Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

9 jamkové hřiště Driving range Hřiště golfové akademie

Služby

Výuka golfu Indoor centrum Cukrárna Golf Shop Pronájem boxů, bezpečnostní schránky Hlídání dětí Masáže Bydlení na golfu Péče o zahrady

Kontakty

Telefony

+420 724 124 818 Rezervace, indoor golf, prodej členství
+420 271 960 413 Kancelář

Emaily

info@golfhostivar.cz

Odkazy

www.golfhostivar.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu